Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
  • 1 jaar geldig
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Waarde €   85,00
Veiling gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling gesloten
Winnaar:
€ 29
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen

Overnachten en ontdekken in het hart van de Veluwe

Hotel de Hoeve van Nunspeet - Nederland - Nunspeet
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
Dicht bij het centrum van het dorp bevindt zich Hotel de Hoeve van Nunspeet. Omringd door bossen vind je hier een oase van rust. Ontdek de prachtige natuur van de Veluwe per fiets of te voet… Liever iets cultureels? Dat kan ook! Maak een stadswandeling door historische en veelzijdige stadjes als Elburg, Hattem en Harderwijk. 
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard kamer
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeren
  • Gratis toeristische informatie
Gemiddelde score 8,0 (382 reviews)
jannekedelange
12 september 2021
9,0
prima naar wens , lekker eten
bresserstiny
10 september 2021
7,0
Piepklein kamertje zonder koelkast en koffie of thee faciliteiten. Geen extra comfort. Wel schoon. Geen ontbijtbuffet gedaan. Vriendelijk personeel
waalw1
10 september 2021
8,0
Leuk hotel met goede ligging vlakbij het centrum van Nunspeet. Alleen jammer van de schuine plafonds op de eerste verdieping. Ondanks dat we niet groot zijn toch menigmaal het hoofd gestoten. Ondanks redelijk grote fietsenstalling toch te weinig ruimte om je fiets droog te stallen
jariwe2012
10 september 2021
8,0
Geweldig hotel een aanrader Vriendelijk personeel
rkllimburg
09 september 2021
5,0
Kamer was schoon. Niet erg groot, maar voldoende voor 2 nachten slapen. Kamer op eerste verdieping. Met trap, maar wegens handicap genoodzaakt, om met de lift te gaan waar je net als enige met koffer in past. Zeer gehorige kamers en vaak hard dichtslaande deuren van andere kamers. 1ste avond gebruik gemaakt van restaurant brasserie 14 van hotel. Volgens menukaart reuzeschnitzels met champions en uien overgoten met kaas. Nadat we hadden besteld, kwamen ze na nog geen 5 minuten al met het eten. Een schnitzel zeker geen reuze lagen volgens ons echter onder warmhoudlamp, en zeker niet vers gebakken. Hadden samen dat besteld. Kregen daar een klein bakje frietjes en groenten bij die je met tweeën moesten delen. Vroeg aan ober, of dit alles was zei ja ja dat was het en als we nog frieten of groente erbij wilde het moesten bijbetalen per portie € 3,50. Gewoon schandalig zoiets. Uiteindelijk met zeer grote ergernis toch extra frietjes erbij gevraagd, die na 2 minuten ook al werd geserveerd. ( ook onder lamp ?? ) Tweede avond dan ook ergens anders gaan eten. Dit was zeker geen goede reclame en zal de mensen dan ook zeker zo’n restaurant niet aanraden. Dit hotel zal zeker bij ons verder geen voorkeur meer hebben voor een volgende bezoek.


Beschikbare aankomstdagen (regelmatig bijgewerkt)


 
Copyright © 2021 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten