Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
€ 2
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht omringd door de prachtige Veluwse bossen

Mennorode - Nederland

  • 1 x overnachting in Cosy hotelkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (294 reviews)
monique19594
25 juni 2019
Beetje ongezellig hotel, echt een conferentiehotel. Kamers zijn functioneel, daar is alles mee gezegd. Groot terras buiten maar er zat bijna niemand. De avondkaart was een A4-tje omdat er te weinig personeel was (dus zeer beperkt). Wij zijn in Elspeet gaan dineren, helaas is er dus in die omgeving geen taxi te krijgen, dus dat werd lopen. Daarna nog wel een wijntje aan het kleine barretje gedronken, maar om 23 uur was de laatste ronde. Wel leuk personeel. Ontbijt was prima. Uitchecken duurde erg lang, heel veel mensen die in de rij stonden.
petrav2lar
24 juni 2019
Een van de beste hotels ooit bezocht via hotelkamerveiling.Mooie ruime kamer,uitstekende bedden en een heerlijk ontbijtbuffet.Prachtige omgeving ,vooral om te fietsen.Heerlijke zeep en shampoo van rituals,zelfs handlotion,super lekker.Het hele hotel ruikt zo heerlijk.
maya72
23 juni 2019
erg fijn hotel fijne bedden, goed ontbijt en fijne medewerkers nu voor de tweede keer geweest. mooie omgeving veel te doen in de buurt, en als je bij het hotel op de fiets stapt zit je binnen 5 min op kroondomein het loo.
kortekaas
17 juni 2019
inchecken om 15.00 maar helaas kamer niet klaar 45 minuten moeten wachten geen excuus niks. DE avond er was daar een bedrijfsfeest buiten niet over geïnformeerd erg veel herrie daar gaat je weekendje rust en dit duurde tot ongeveer 00.30
DemarckeM
15 juni 2019
Even aangenaam als altijd. Unieke ligging, lekker ontbijt.