Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
€ 57
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,06 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kun je fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer
  • Koffie- en theefaciliteiten op de kamer
  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,06 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,9 (568 reviews)
murphy
25 juni 2019
Zeer goed
murphy
24 juni 2019
AA Boot
23 juni 2019
Mooi heerlijk hotel, ideaal om een bezoek aan Salland te brengen.
murphy
22 juni 2019
Zeer goed
klerk8
19 juni 2019
Mooi hotel, heerlijke kamer geweldig ontbijt