Nederland Zuid-Holland Rotterdam Inntel Hotels Rotterdam Centre
Inntel Hotels Rotterdam Centre Inntel Hotels Rotterdam Centre
€ 78
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,70 p.p.p.n.   verblijfskosten

Inntel Hotels Rotterdam Centre is uniek gelegen aan de voet van de Erasmusbrug. Vanuit bijna elke plek in dit belevings- en design hotel, heb je zicht op het water van de Maas. Deze unieke ligging in hartje Rotterdam maakt het een ideale locatie voor een heerlijk verblijf in deze bruisende havenstad.

  • 1 x een overnachting in een standaard City view kamer
  • 1 x een uitgebreid ”Champagne“ ontbijtbuffet
  • Toegang tot Wellnessclub H2O (met o.a. een zwembad, saunagedeelte met Finse panoramasauna, Turks stoombad en tropische regendouche)
  • Gebruik van LifeFitness Gym
  • Gratis draadloos internet in het gehele hotel
  • 1 x een entreebewijs voor Holland Casino
  • Korting op entreebewijzen voor diverse Rotterdamse attracties
  • Stadsplattegrond

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,70 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,9 (140 reviews)
cygnusx
19 augustus 2019
Na diverse foto's te hebben gezien van het hotel. Had ik niet verwacht dat de kamers erg gedateerd waren. Dat is nog niet het ergste maar de matrassen waren doorgelegen. Ik heb al erg last van mijn rug en dit heeft het niet beter gemaakt. Verder was het touwtje van het lampje kapot, bloed op de muur, veel stof en de badkamer was niet schoon. Voor ons nooit meer dit hotel... goede punten heb ik gelukkig ook, vriendelijk personeel en goed ontbijt.
Pinarbaby
18 augustus 2019
Snelle check in, vond de kamer wel erg klein en de badkamer ook had andere verwachting na het zien van de fotos, kamer met hele oude tv vind de prijs kwaliteits verhouding niet kloppen. Het hotel ligt wel dichtbij het centrum maar parkeren is erg duur en de welnes was veelste druk voor zo een kleine ruimte
schoonewagen46
12 augustus 2019
Een fijn hotel waar je in de receptie prettig ontvangen word Al het personeel behulpzaam en vriendelijk is Het hotel een schitterend uitzicht heeft op de Erasmus brug heeft Openbaar Vervoer is naast de deur En centrum lopend te bereiken is Dus een prima hotel
mostmaa2mU
05 augustus 2019
Wederom een kamer geboekt bij hotelkamerveiling. Als je boekt blijk je vaak de minste kamers te krijgen. Nu een kamer geboekt bij Inntel hotels Rotterdam centrum. De kamer leek wel een peeskamertje. Oud, vies, klein etc. Na klagen en bijbetalen toch een andere kamer gekregen. Denk dat dit meer ligt aan de hotels die hier hun minste kamers dumpen dan aan hotelkamerveiling. Waarschijnlijk hebben ze hier wel vaker last van op de site. Er staat niet voor niets bij de voorwaarden: klachten over de kamers graag bij hotel zelf reclameren. Dus zo voordelig is het allemaal niet. Mits je met minder genoegen neemt.
tmakatCWeo
04 augustus 2019
vriendelijke personeel. kamer schoon, is wel gehorig. goed verzorgd ontbijt. we hadden een fijn weekend.