Duitsland Beieren Rothenburg ob der Tauber Hotel Reichskuchenmeister
Hotel Reichskuchenmeister Hotel Reichskuchenmeister
Waarde €   289,00
€ 159

3 dagen het unieke middeleeuwse gevoel in Duitsland

Hotel Reichskuchenmeister - Duitsland

Midden in de middeleeuwse binnenstad van Rothenburg ob der Tauber, bevindt zich het vier-sterren Hotel Reichsküchenmeister. Overnacht in één van de mooiste dorpjes van Duitsland en waan u weer even terug in de tijd. Na de actieve dag kunt u heerlijk genieten van de wellnessfaciliteiten in het hotel.

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet
Gemiddelde score 8,3 (12 reviews)
stefan1963
22 september 2020
Helaas konden wij niet afreizen vanwege de vorige week ingaande maatregel van de Duitse overheid dat inreizende vakantiegangers uit o.a. Zuid Holland 14 dagen in quarantaine moeten bij aankomst in Duitsland. Ik heb contact opgenomen met het hotel, deze verwers ons naar HKV. Van hen tot op hefen niets vernomen. Lees je geld kwijt. Dat dit kan zonder dat je er zelf maar iets aan kan doen is mij een raadsel. Waar blijft het geld? HKV heeft toch de veilinhkosten ontvangen?
RPR1
17 september 2020
Wat een leuke plaats is Rothenburg Ob der Tauber en wat een fantastisch hotel is Reichsküchenmeister. Wij hebben genoten van ons verblijf in een mooie kamer op de bovenste verdieping. Kamer was zeer schoon en comfortabel. Personeel was zeer vriendelijk. Parkeren kon in eigen garage even verderop. DIner is restaurant genoten alsook het heerlijke ontbijt, super allemaal. COVID maatregelen werden prima uitgevoerd. Zeer aan te bevelen hotel en locatie.
Krijntjes Tonny
18 november 2018
zeer goed, goed gelegen hotel. Mooi stadje
beurs46
15 september 2018
Goed hotel nette kamers goede bedden en vriendelijk personeel. Zeer goed ontbijt kortom een goed hotel.
marial
18 juli 2018
Ontvangst: goed Uitleg: goed Begeleiding naar parkeerplaats: goed Kamer: uitstekend Ontbijt: uitstekend Restaurant: verhouding kwaliteit/prijs uitstekend Afhandeling bij vertrek: snel en accuraat Al met al hebben wij een prima verblijf gehad in het hotel en Rothenburg is fantastisch en kunnen wij iedereen aanbevelen.