Nederland Limburg - NL Valkenburg Hampshire Hotel - Voncken Valkenburg
Hampshire Hotel - Voncken Valkenburg Hampshire Hotel - Voncken Valkenburg
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten in sfeervol Valkenburg

Hampshire Hotel - Voncken Valkenburg - Nederland - Valkenburg

In het zuidelijke puntje van Limburg ligt Valkenburg aan de Geul. Een charmant plaatsje met een schat aan toeristische bezienswaardigheden en gezellige terrasjes. Het Hampshire Hotel – Voncken Valkenburg heeft een traditie van bourgondische gastvrijheid en heet u dan ook van harte welkom voor een gezellig viersterrenverblijf!

Een 3 daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 2 x ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (110 reviews)
Janny Kuijvenhoven
12 september 2019
Heerlijk en mooi Hotel. Zeer vriendelijke mensen. Prachtig nieuw terras en bar waar het goed toeven is. In dit hotel kun je echt fantastisch eten👍 Aanrader. Het ontbijt is goed. Kamers zijn goed en netjes verzorgd.
f.wiemXuyp
06 september 2019
te veel drempels op en afstapjes in het hotel, kan gevaarlijk zijn voor oude mensen. de wc rol houder zit in de weg als je gebruikt maakt van het toilet, ik weet niet of dat in alle kamers zo is maar in kamer 50 is dat wel zo. als je met de lift omhoog gaat moet je wel uitkijken dat er niets tussen lift en muur komt want je kunt gemakkelijk klem komen te zitten tussen muur en lift ook huisdieren kunnen daar heel gemakkelijk met hun poten cq staart tussen komen
tjebjayUFa
24 augustus 2019
prima hotel met ideale ligging zeer vriendelijk personeel mooie ruime kamer met 2 goede zitjes, echt een verblijfskamer ontbijt en diner heel goed Kortom een echte aanrader
pertijs
03 augustus 2019
Fijn hotel, prima naar ons zin gehad. Goed ontbijt om de dag te beginnen Het diner was uitstekend.
alfred elfrink
03 augustus 2019
een zeer goed hotel goed ontbijt en vriendelijke mensen