Nederland Noord-Brabant Uden Van der Valk Uden - Veghel
Van der Valk Uden - Veghel Van der Valk Uden - Veghel
€ 149
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 Dagen in de natuur tussen Den Bosch en Eindhoven

Van der Valk Uden - Veghel - Nederland

Wie verblijft bij het Van der Valk hotel in Uden-Veghel kiest voor verrassende luxe en gastvrijheid. Tijdens uw verblijf bij dit vertrouwde familiebedrijf zal het u zoals altijd aan niets ontbreken.

  • 2 x een overnachting in een comfortkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (112 reviews)
houtkachel
23 juni 2019
Het is ons goed bevallen, keurig alles
dirk.martopawiro
16 juni 2019
Zeer mooi hotel met vriendelijke medewerkers. Nette en mooie kamers. Helaas zagen wij bij het ontbijt dat een restaurant medewerker met een geel doekje iets die op de vloer was gevallen mee schoon maakte en met hetzelfde geel doekje het koffiezetapparaat mee af nam. Daarom geen tien punten helaas
keesria
10 juni 2019
Geweldig hotel ligt prachtig aan het water en de mensen uiterst vriendelijk prachtige kamers erg ruim je voelt je hier helemaal thuis. Leuke sky bar met prachtig uitzicht.
fr62a
09 juni 2019
Ongeveer 2 kilometer van elkaar.....vakantie in hotel van der Valk.....als je niet uitkijkt, kom je in het ziekenhuis terecht (paar honderd meter verderop....) en nog een klein stukje verder is het crematorium....dus GENIET bij van der Valk.... :) het leven is kort...
Snelvis
04 juni 2019
Geweldig hotel, nieuw en modern, heerlijk eten, veel parkeerruimte, echt een aanrader.