Nederland Noord-Brabant Uden Van der Valk Uden - Veghel
Van der Valk Uden - Veghel Van der Valk Uden - Veghel
€ 149
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 Dagen in de natuur tussen Den Bosch en Eindhoven

Van der Valk Uden - Veghel - Nederland

Wie verblijft bij het Van der Valk hotel in Uden-Veghel kiest voor verrassende luxe en gastvrijheid. Tijdens uw verblijf bij dit vertrouwde familiebedrijf zal het u zoals altijd aan niets ontbreken.

  • 2 x een overnachting in een comfortkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (119 reviews)
steffie57
19 augustus 2019
Heerlijk hotel. Mooie kamer. Goed ontbijt. Apart toilet op de kamer is fijn helaas is er geen wastafeltje De deur naar de douche is van glas. Wanneer je ‘s nachts het licht aan doet is de hele kamer verlicht . Al met al toch een aanrader.
nachtraafje
18 augustus 2019
Zeer vriendelijk personeel, een aangenaam verblijf, mooie kamers, lekker uitgebreid ontbijt. Top
gerritEw3p
26 juli 2019
Heel goed.
liavan8IuN
20 juli 2019
Super Hotel
mei018
08 juli 2019
Prachtig hotel.Schitterend. Mooi ingericht ook de kamers. En schoon. Staat tegenover matig ontbijt plus te langzaam aanvullen.