Nederland Gelderland Hoog Soeren Charme Hotel Oranjeoord
Charme Hotel Oranjeoord Charme Hotel Oranjeoord
€ 31
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • 1 x een overnachting in een cosy kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (1146 reviews)
sepju7880
17 juli 2019
Up-grade a 10 euro gedaan van cosy- naar charme kamer. Helaas zolderkamer, met weilswaar een heel groot velux-dakraam, maar uitzicht nul komma nul , op een stoel moeten klimmen om een raam open te zetten, te gek voor woorden, op de badkamer dito raam en een rot-instap om in het bad te komen, dus gewoon aan de wastafel gewassen. Smal raampje op kamer waar het zonlicht 's morgens vroeg al doorheen schijnt, klein rolgordijntje ervoor doet wonderen!! Ontbijt netjes verzorgd, als we nog eens gaan, gewoon weer een cosy standaard kamer.
Kees van Rietschoten
08 juli 2019
Prima hotel, prachtige ligging en omgeving. Keurige kamer en schoon. Jammer dat de drank en etensprijzen zo duur zijn dat het niet uitnodigd om daar te eten en drinken. Voor de hond betaal je ook fors. Een hondebrokje kan er dan nog niet af... Ontbijt was ook prima verzorgd.
Anoek Jansen
05 juli 2019
Mooi gelegen hotel. Kamer was simpel maar oké. Doucheput zat verstopt en de kraan werkte niet optimaal. Voor onze deal vonden wij t oké omdat t niet duur was. Eten in de gastrobar was lekker. Ook het ontbijt prima verzorgd. Goed hotel om te verblijven als je naar het NP hoge Veluwe en apenheul wil.
ChrisCox1952
04 juli 2019
Ietwat gedateerd maar charmant hotel op perfecte locatie aan het bos. Je wandelt van hotel de kroondomeinen op. Kamer en douche ruim, ontbijt erg goed maar diner minder dan verwacht Toch blijft hotel een aanrader
henkmaApVL
03 juli 2019
Leuk Lekker en Goed