Nederland Utrecht Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Waarde €   130,00
€ 52

In het groene hart van Nederland vlakbij Amersfoort vind je Van der Valk Hotel Leusden. Dit centraal gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis om Amersfoort, één van de grootste monumentensteden van Nederland, te verkennen. Maar ook de prachtige bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen binnen handbereik.

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer
Gemiddelde score 7,9 (320 reviews)
mei 16
22 mei 2020
Zie vorige beoordeling mvrg willy klomp
mei 16
22 mei 2020
Door de corona niet geweest mochten de overnachting verplaatsen echt top bedankt van der valk Leusden mvrg willy klomp
APth velp
20 mei 2020
Wij kunnen geen oordeel geven, wij zijn in Amersfoort geweest vanwege corona
adclaa1
18 mei 2020
Niet geweest ivm corona maar netjes opgelost door van der Valk.
Anniedeleeuw
18 mei 2020
In deze Corona tijd zijn wij super behandeld in hotel van der valk Amersfoort.