Nederland Zuid-Holland Rotterdam Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
Waarde €   130,00
€ 65

Een dagje dierentuin of trendy shoppen in Rotterdam

Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp - Nederland - Rotterdam

Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp bevindt zich op slechts enkele kilometers van het bruisende centrum van Rotterdam en op loopafstand van Diergaarde Blijdorp. In het moderne designhotel zal het je aan niets ontbreken tijdens een heerlijke weekendje vol plezier en ontspanning in de dynamische havenstad.

  • 1 x een overnachting in een Classic kamer
Gemiddelde score 8,3 (337 reviews)
jannes67
27 september 2020
Prima hotel, goede verbinding met OV.. Hotel is schoon en goede keuken. Ontbijt is vergeleken bij andere vd Valks basic...maar alles aanwezig.
eviretJ09
27 september 2020
Vanwege de recensies over een standaard kamer een upgrade genomen. Mooie grote kamer. Alles was goed, ook het ontbijt. Zoals je gewend bent van Van der Valk. Zelfs met corona maatregelen.
wimlogsQM6
21 september 2020
was keurig
6016
21 september 2020
Het hotel heeft fijne, prettige medewerkers. De lobby, de receptie en het restaurant zijn helemaal van deze tijd. Echter de kamers zijn wel aan vernieuwing toe. Prima gegeten!
susanpkr
19 september 2020
Onze kamer lag in het, naar onze mening, wat oudere deel van het hotel. Dat was te zien aan de vele beschadigingen aan deuren en muren. De kamer was echter prima, het bed lekker en de koffie- en theefaciliteiten een verrassing, Toch even een minpuntje daar. Het verduisteringsgedeelte van het gordijn was ronduit smerig. Iemand heeft daar waarschijnlijk met koffie staan knoeien en dat is niet door de poetsploeg opgemerkt. Verder hebben we heerlijk gegeten in uw restaurant, waar wij uiterst correct en vriendelijk behandeld werden.