Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
€ 32
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Garni. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de IJssel en bied je een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een ontbijt aan tafel geserveerd tussen 08:30 en 09:30

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,7 (396 reviews)
handemymfg
16 september 2019
hallo, dit was de meest slechte ervaring in heel veel jaren aan bezoeken van hotels in Nederland. De eigenaar had een heel zielig verhaal over zijn strijd met de gemeente en dat hij daardoor zijn restaurant had moeten sluiten . maat als dan toch kamers aanbied moet je op zijn minst zorgen dat deze aan bepaalde normen voldoen , en dat deed deze kamer zeker niet . Het was er gewoon vies en we zijn dan ook zonder te slapen vertrokken , echt erg !!!!!!!!!!!!
lugthaEHfU
12 september 2019
Voor deze prijs moet je geen hoge eisen stellen. Alles is eenvoudig, maar daar is niets mis mee.
dlettibeXs
07 september 2019
Goede kamer met eenvoudige badkamer. positief: ligging prachtig aan de IJssel vlakbij veerpontje, prima verlichting in de kamer, airco (!), smaakvolle gordijnen, kamers liggen aan een soort galerij - zowel flink raam (met hor) als deur kunnen open naar buiten, ontbijtbediening aan tafel. negatief: houten gaanderij moet gerepareerd, toegang naar kamers langs een metalen buitentrap. Goede prijs/kwaliteit-verhouding.
maatje
01 september 2019
Fantastisch hotel, de kamer heeft alles wat je nodig heb, tot een airco toe. Het ontbijt is overvloedig en de omgeving is super voor wandelingen of fietsen. Henny en Nol zijn super gezellige gastvrouw en heer.
Albert van den Beukel
30 augustus 2019
Gezellig hotel met uiterst vriendelijke en behulpzame mensen. De kamers zijn klein maar fijn prima bedden een klein zitje TV en in onze kamer bovendien een Airco. Sanitair is ook een vrij kleine ruimte maar voldoende en zeer schoon. Het ontbijt is uitstekend volop soorten beleg div broodjes verse jus d'orange de keuze uit een gekookt of een gebakken ei en lekkere koffie. Een mooie locatie om eens lekker te fietsen of te wandelen. kortom wat wil je nog meer. Wij gaan op zeker nog een keertje terug. Albert en Corry