Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
Hotel Garni Hotel Garni
€ 32
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Lekker uitwaaien langs de IJssel

Hotel Garni - Nederland - Veessen

Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Garni. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de IJssel en bied je een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een ontbijt aan tafel geserveerd tussen 08:30 en 09:30

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,7 (362 reviews)
Gabrielle van Ham
23 juni 2019
Klein hotel Kleine maar schone kamers. Vriendelijke eigenaren die graag overal mee helpen.
vakantieveilignen1
22 juni 2019
het hotel lag prachtig aan de IJssel, het ontbijt was uitgebreid, de kamer was klein maar schoon.
zeelagi1GO
21 juni 2019
Hotel IJsselzicht- Garni is absoluut NIET aan te bevelen! De kamer met Dijkzicht is uitzicht op de parkeerplaats. De kamer is klein, en STINKT enorm. Het geheel komt zeer oud en sjofel over, heel kleine tv. Vroegen ons af of de planken (je moet aan de buitenzijde twee trappen op) nog wel betrouwbaar waren, zat gat vlak voor onze deur. Ontbijt is oke (geen buffet) maar heeft kort en beperkte tijd voor gebruik alleen van 8.30 - 9.30
yvo266
20 juni 2019
Erg vriendelijke ontvangst. Mooi, rustig gelegen in een prachtige omgeving., De kamers zijn basic, maar schoon en netjes.. De eigenaars zijn bijzonder gastvrij. Over het ontbijt, dat aan tafel werd geserveerd, hadden we niets te klagen. Het hotel heeft geen restaurant, maar op een paar kilometer afstand zijn voldoende leuke restaurantjes te vinden. Wij hebben het er erg leuk gehad.
wlo
17 juni 2019
Simpel, maar keurig hotel op een rustige plek aan de IJssel. De beheerders zijn hele aardige mensen en erg behulpzaam. Zij hebben ook een leuk adres om 's avonds te gaan eten. Het ontbijt is erg goed en wordt door de beheerders op de tafel geserveerd. Al met al een leuk hotel.