Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Waarde €   85,00
€ 27

Gemiddelde score 7,8 (144 reviews)
Aniek7
01 juni 2020
Uitstekend verblijf, goede coronamaatregelen, lekker diner, lekker ontbijt.
H Waalewijn
31 mei 2020
Prima hotel: mooi gelegen, goede bedden, lekker gegeten, aardig personeel. Top!!
j.genuchten
31 mei 2020
prima hotel, covid-maatregelen waren goed en duidelijk.heerlijk toegangelijk terras voor de hotelgasten, brasserie was goed verzorgd.
emesk
30 mei 2020
Zie onze andere beoordeling! Wil nog een opmerking maken over hotelkamerveiling! We vinden het boeken, de afhandeling, de emails, de bevestiging en het beoordelen prima geregeld, Daar kan booking.com nog wat van leren!!,
emesk
30 mei 2020
Prima verblijf van 3 nachten met 3 bonnen. Kamer( standaard) klein maar voldoende, meubilair nieuw, schoon, badkamer ook voldoende, Wegens corona maatregelen, moest je wel avond ervoor een lijst invullen voor ontbijt en ook de tijd. Deze dagen mocht alleen nog op reservering en alleen door hotelgasten gebruik gemaakt worden van Brasserie 14. Diner a la carte prima. Omgeving is prachtig en 3 minuten ( fiets) van de winkels, station ed. Voor herhaling vatbaar. Personeel was vriendelijk!