Nederland Noord-Brabant Vught Hotel de Kruishoeve
Hotel de Kruishoeve Hotel de Kruishoeve
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Natuurschoon nabij sfeervol Den Bosch

Hotel de Kruishoeve - Nederland - Vught

Er even lekker tussenuit in eigen land? Natuurliefhebbers kiezen voor een verblijf bij Hotel de Kruishoeve in Vught. Dit gastvrije hotel is prachtig gelegen in een bosrijke omgeving. Gaat u liever winkelen? Het altijd gezellige Den Bosch ligt op een steenworp afstand!

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (69 reviews)
Corriedemulder
06 september 2019
Het ontbijt was prima, het diner was ook heel erg lekker. De kamer was wat gedateerd
bljdemeyer
05 september 2019
Prijs kwaliteit was goed
bljdemeyer
05 september 2019
Een net hotel voor die prijs, eten is goed , ontbijt kan iets uitgebreider
tante kaat
04 september 2019
Ontzettend aardige eigenaars Helaas is het een afgedaan hotel, waar zeer veel onderhoud nodig is. De kamer was schoon, maar zeer basic. Uitzicht op een bouwwerf soort barak met heel veel rommel. Het leek bij aankomst een rustige locatie, helaas raast de trein voorbij achter de bosjes, wordt er wakker van. Smorgens beginnen de bouwvakkers vroeg. Hun wagens te laden met het nodige lawaai, ijzer, hout dat gegooid wordt, bobcat of soort kraantje waar mee rond gereden wordt. Als dit onder se slaapkamer raam gebeurt. Is het vakantie gevoel echt weg. Het is bloed maar ook bloed heet in de kamers. In het hele gebouw moet grondig gestoft en gezeemd worden. Kijk een op de lampen in de gangen..... De ijzeren steun u balken liggen propjes allumenium folie. Van andere gasten. Zeer basic ontbijt, beetje ikea ontbijt. Wel leuke mooie fietsgeving
famproTWsr
17 augustus 2019
Een wat verwaarloosd hotel wat op een prachtig plekje midden in de natuur staat. Eenvoudig ingericht. Eenvoudig sober ontbijt. De eettafel wordt niet elke keer schoongemaakt als de gast weg gaat. De omgeving rondom het hotel rommelig. Duidelijk dat er te weinig aangedaan wordt. Personeel heel aardig en goedwillend.