Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
Hotel Arcen Hotel Arcen
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet 3 dagen van het bourgondische leven in Limburg

Hotel Arcen - Nederland - Arcen

Geniet van het goede leven ìn Noord-Limburg en overnacht in Hotel Arcen. Dit gastvrije hotel ligt in het charmante centrum van Arcen: de plek bij uitstek voor een gezellig nachtje weg. Kom tot rust in de Thermaalbaden van Arcen, wandel door de Kasteeltuinen of bezoek de Hertog Jan Brouwerij.

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,5 (133 reviews)
Bert Riemeijer
04 juni 2019
Nette hotel, wij hadden een budgetkamer geboekt via hotelkamerVeiling. Voor ons een goede keuze omdat het een doorreiskamer was. Helaas wel een minpuntje, onze kamer zat precies onder het lucht afvoer kanaal keuken dus regelmatig als wij het raam open hadden kook en bak geuren. Ook was de gang en kamer erg warm en geen airco maar eigenlijk mag je daar niet over klagen in verband met een budgetkamer ( zuinigheid van onze kant)Voor de rest was het personeel erg behulpzaam. Wij moesten de volgende ochtend redelijk vroeg weer vertrekken en eigenlijk was het ontbijt iets te laat. Maar het personeel heeft geregeld dat het toch op tijd klaar stond en konden dus nog lekker ontbijten. Al met al een goed hotel dat klaar staat voor zijn klanten en wilden mee denken.
o.koerhuis
28 mei 2019
Prima overnachting gehad. Het hotel is gedateerd maar het vriendelijke personeel maakt veel goed. Ontbijt was geweldig uitgebreid. Zeker voor herhaling vatbaar.
R.J.A.
22 mei 2019
Een gezellig hotel. Een mooie ligging in Arcen en ik had het goed naar mijn zin. Heerlijk gegeten en een hele mooie slaapkamer. TOP.
Meestera
09 september 2018
Met het hotel was niets mis. Keurige schone kamer,heerlijk ontbijt en vriendelijk personeel. Hotelkamerveiling is een echte oplichtersbende: bij dit arrangement brachten zij (naast de vooraf bekende weekendtoeslag) ook nog eens een arrangementtoeslag van twintig euro in rekening die nergens is aangekondigd/bekendgemaakt. Van terugbetaling door Hotelkamerveiling van dit ten onrechte geïncasseerde bedrag wil men niet weten. Oplichters derhalve!!
kovandepoel
24 augustus 2018
Twee nachten/drie dagen in hotel Arcen geweest. Vriendelijke, behulpzame mensen. Alles netjes en verzorgd. Alles eenvoudig en goed!