Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 29
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (2335 reviews)
puk.55
17 juli 2019
8
Het was de negende keer dat ik in Hotel Ehzerwold kwam; dat moet toch eigenlijk al genoeg zeggen. Het voelt steeds als een beetje thuiskomen. Zeer vriendelijk personeel!!
wim54321
17 juli 2019
8
Mooie locatie, nette kamers, gezellige bar.
edelmanbos
16 juli 2019
8
Gastvrijheid, Rust, natuur, gezelligheid
Wim van der Zwart
16 juli 2019
7
Leuk hotel in een schitterende omgeving. Jammer dat er in de hotel gebouwen geen deurdrangers zitten, de deuren knallen steeds dicht en de hotel gasten houden daar totaal geen rekening mee.
annajoo
15 juli 2019
8
Fijn hotel heeft alles: Kamers niets mis mee, eten goed, leuke plekjes in het hotel om te gaan lezen, spelletje te doen of gezellig samen te zijn. Bij mooi weer fijne zitjes bij de vijver. Prachtige omgeving, genoeg wandel- en fietsroutes. Plaatse als Zutphen, Lochem dichtbij. Gaan zeker terug!


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten