Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Koffie of thee bij vertrek

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (2241 reviews)
maiwald
18 mei 2019
We zijn daar geweest van 14 op 15 mei ,dus 1 nacht. Hadden een mooie kamer met alles erop en eraan. Het ontbijt was prima en ook het dinerbuffet was prima. Ik ben niks tegen gekomen wat niet goed of kapot was. Voor Richard en zijn team dus een vette pluim. Komen vast noch weer terug.
arry1946
17 mei 2019
Voor de tiende keer enkele dagen gast geweest bij landgoed ehzerwold. Het is steeds alsof je thuiskomt...Vooral het hoofdgebouw en de parkachtige omgeving zijn bijzonder. Ook de serre waar ontbeten wordt is een gezellige ruimte. Kamers zijn eenvoudig maar alles kompleet. Heerlijk ontbijt, alles ruim voldoende. Helaas was het dit keer niet mogelijk eigen eitje te bakken.. veel fiets en wandelmogelijkheden. prachtige omgeving en enkele mooie steden.
phkabaVNgo
15 mei 2019
Mooie kamer en erg leuke omgeving om te fietsen. Goed ontbijt helaas geen scrambled egg maar verder prima. Jammer dat de wifi niet goed werkte helaas
spriety9Gv
15 mei 2019
Zijn u al een paar keer in dit hotel geweest en de vriendelijkheid en netheid zijn nog steeds hetzelfde en nog steeds goede bedden. Anderzijds word het internet hoe langer hoe slechter en ook tv heeft veel frosen beelden. Zelfs onbijt is niet meer zoals vroeger Geen gebakken eieren of spek meer. Het kan wel goed zijn dat het fornuis waarop je het zelf moet bakken kapot is maar als je spek of roerei wil geven kan je dit ook zonder dit fornuis.
horas
14 mei 2019
Helaas geen gebruik van kunnen maken.