Nederland Limburg - NL Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
€ 59
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Vorstelijk genieten aan het water in Limburg

Parkhotel Horst - Nederland

  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,5 (95 reviews)
piet lia
14 mei 2019
Reeds gedaan .
piet lia
13 mei 2019
Was weer helemaal goed .
J.A. de Graaf
02 mei 2019
Boven verwachting. Diner en ontbijt perfect. Kamer Deluxe erg basic en een beetje gedateerd. Wel schoon. Bedden aan de harde kant. Mooi uitzicht over het meer. Prachtige omgeving om te wandelen en dicht bij het centrum. Medewerkers bij de receptie mogen wel meer initiatief tonen. De check in was rommelig. In het voorbijgaan werd er niet gegroet. Bij de check out werd niet gevraagd hoe het verblijf was geweest. Eén medewerker was volledig verdiept in de computer en heeft geen woord gezegd. Het meisje die check out verzorgde was erg verlegen en onervaren en kreeg ook geen support van de collega. We kregen de rekening en er werd geen goede reis gewenst en ook geen tot ziens. Dit laatste hebben wij wel gezegd, want wij komen ondanks het bovenstaande zeker terug. Huiswerk voor de directie.
jangart1Cd
02 mei 2019
Prachtig hotel gelegen aan een meertje in een bosrijke omgeving. Prachtig wandelgebied. Kamers goed verzorgd en een heerlijk compleet ontbijt.
hazelnoot
01 mei 2019
Mooi hotel. Prima bedden. Prachtige omgeving. Goed restaurant waar we heerlijk hebben gegeten. Leuk zwembad. We hebben een fijn verblijf gehad.