Nederland Limburg - NL Maastricht Van der valk Maastricht
Van der valk Maastricht Van der valk Maastricht
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,89 p.p.p.n.   verblijfskosten

Beleef de magie in Maastricht, ster onder de steden

Van der valk Maastricht - Nederland - Maastricht

Een heerlijk nachtje weg? Het moderne viersterrenhotel van der Valk Maastricht ligt aan de rand van het centrum van magisch Maastricht. Vanaf deze ligging heb je een comfortabele basis voor een gezellig stadsbezoek, Ga uitgebreid shoppen, flaneer langs de Maas, ervaar de Bourgondische gastvrijheid op één van de vele terrasje op het Vrijthof.

  • Vrij gebruik van wellnesscentre
  • Shuttle service naar het centrum (vr en za)
  • Korting op Thermae 2000 en attractieparken

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,89 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,3 (83 reviews)
eindelijkwij
19 augustus 2019
Wij zijn vaste vd Valk bezoekers. Nooit problemen bij vragen of zo.Altijd bereidt om mee te denken en te helpen bij vragen,maar nu voor de tweede maal hier geboekt en weer alleen problemen.Gewoon voorkeur opgeven of zoiets is al een probleem. Iedereen werkt langs elkaar heen,met persoonlijke regels. Zo zijn we nooit ergens behandeld. Heel heel jammer. Zeker geen Limburgse gastvriendelijkheid.De slechste vd Valk van Nederland denken we.Goed nadenken voordat je hem pakt.
anitaglr2u
18 augustus 2019
Heerlijk hotel. Ontbijt moet je er apart bijkopen, maar dan heb je ook wat. Prachtige ruime kamer, vriendelijk personeel. Ook te voet ben je in een klein half uurtje midden in het mooie Maastricht. We hebben nu al zin in ons volgende bezoek.
soesa18
17 augustus 2019
prima locatie, uitgebreid ontbijt. Brasserie/restaurant hebben geen kip gerechten, 1x hoender gerecht, jammer. Wilde voor massage, maar er was 1 iemand, planning vol, jammer, zeker gezien een vrijdag. Duidelijk merkbaar dat onderhoud nodig is: deur stoomcabine raakte steeds los, in kamer zat douche wandhouder los, maar was er tegenaan gezet..., kamer stoffig, vensterbank/hoofdboard bed/lampenkappen onder stof. Bleek dat het kamers waren die afgebroken worden dit weekend. Deuren sloten niet soepel, gehorig.
margriet61
17 augustus 2019
Kamer 216 toegewezen gekregen. Achterkant bed was bekleding afgescheurd. en vlek aan zijkant bed. Een beetje armoedig en smoezelig.aanzicht. Overnachting is zonder ontbijt. Kosten voor ontbijt aan de balie betaald 16,50 p.p. terwijl bij de beschrijving HKV 13,00 staat. Verder prima
J.F. Oosterkamp
17 augustus 2019
Fijn hotel dat vlakbij de snelweg ligt en dicht bij het centrum van Maastricht. Luik, Sittard, Aken en Heerlen zijn hiervandaan goed te bezoeken. Alles wat je van een professioneel hotel mag verwachten is bij Van der Valk Maastricht dik in orde. Vooral de vriendelijkheid en hulp bereidheid van het personeel maakt het verblijf tot een warm bad. Telkens als wij weer geweest zijn is dat een bevestiging van onze keuze en ook een uitnodiging om weer terug te komen. Tot binnenkort dus.