België Antwerpen Antwerpen Century Hotel Antwerpen Centrum
Century Hotel Antwerpen Centrum Century Hotel Antwerpen Centrum
€ 114
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,39 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen in hartje Antwerpen

Century Hotel Antwerpen Centrum - België - Antwerpen

Geniet van de Bourgondische levensstijl in Antwerpen. Deze Belgische stad is sinds jaar en dag beroemd om haar levendige diamanthandel, prachtige winkelstraten en bruisende uitgaansleven. Het Century Hotel ligt op de perfecte locatie in het centrum van Antwerpen en staat garant voor een aangename stedentrip.

  • 2 x overnachting in standaardkamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,39 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

maaike.scholz
16 augustus 2019
Na alle negatieve recensies gelezen te hebben nadat ik al geboekt had, was ik huiverig . Maar personeel was vriendelijk , de kamer was schoon, heerlijk geslapen . Hotel lekker dichtbij station . Enige minpuntje dat de douchekop niet goed werkte
shaansano
01 augustus 2019
Vloer was niet schoon (tapijt) Geen goede bed (matras) Was makkelijk te vinden. Goed WIFI. Algemeen wel te doen. Well, you get what you pay for.
loverman
15 juli 2019
Leuk en gezellig hotel. Geen bad maar een heerlijke douche. Helaas schreeuwende mensen op straat. Ontbijt is wel te doen
jolanda061983
25 augustus 2016
Vreselijk wat een hotel! Was echt niets. Heel sober, vies en gehorig. Nooit meer!!
albert254
29 juli 2016