Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
€ 43
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (282 reviews)
enrico747
18 mei 2019
Het hotel is zeer rustig gelegen. kamer is ok, bedden zijn uitstekend. De badkamer is zeer krap en het wachten op warm water duurde nogal lang. Dat zal mede komen door de doorstromingsbeperking! Ons diner bestond uit soep en een salade (zalm). De aspergesoep was ok, maar een beetje dun en opgeleukt met stukjes groene asperge. De zalm in de zalmsalade was droog (te lang gebakken) en verder niet bijzonder met een enigszins zoete dressing.
flix
18 mei 2019
Gemoedelijk en vriendelijk hotel. Alleen het eten aan de dure kant.
peerk
17 mei 2019
Iets minder dan de gemiddelde vd Valk, maar verder prima hotel met geweldige ligging.Vriendelijk personeel en prima kwaliteit ontbijt zij het iets minder uitgebreid. Wij hadden het geluk wilde zwijnen te treffen vlak bij het hotel, let wel op want ze hebben nu biggen bij en dan kunnen ze behoorlijk agressief zijn.
sannies
13 mei 2019
fijn hotel ( wel groot) Zeer ontspannen sfeer en prachtige omgeving. Bedden liggen wel wat hard en douche ( klein driehoekje) is wat krap. Maar ach daar sta je ook niet de hele dag onder ( toch )
Liane Kradolfer
12 mei 2019
Heerlijk hotel midden in de bossen. Heerlijk om te gaan fietsen of wandelen. We zijn met ons hondje geweest heerlijk weekendje gehad. De kamer was wel verouderd vooral de badkamer geur was niet helemaal fris. Kamer was wel leuk opgeknapt. We komen zeker terug.