Nederland Utrecht Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
€ 52
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8 (242 reviews)
g.boon2
20 augustus 2019
Het hotel is wat gedateerd maar men is bezig met een grondige renovatie. De locatie is prima t.o.v. Amersfoort en de fietsroutes. Het eten is prima, maar aan de interne organisatie schort veel. Onze tafelreservering was niet doorgekomen, de ober in de bar was in eens verdwenen, waardoor afrekenen onmogelijk werd. Het gebak was oud, en op onze gang waren ook kamers voor mensen met honden. Dat hebben we gehoord. Zelfs in het restaurant was plaats voor honden. Onhygienisch en door het geblaf erg onrustig. Kortom veel te verbeteren.
Maartjeputter
18 augustus 2019
Geweldige service en prachtig hotel helemaal zoals je het wenst! Heel veel dank
jorritdn08
17 augustus 2019
aLLES PRIMA IN ORDE. kOMEN ZEKER TERUG!!!!!
vansteen19
13 augustus 2019
Prima kamer , heeft wel wat aandacht nodig zeker in de badkamer. Helaas geen airco daardoor er warm.
msenders
09 augustus 2019
Heel fijne dagen gehad. Vriendelijk personeel. Kamer was schoon en goede bedden. Fietsenverhuur vonden wij aan de prijzige kant. Verder aan te bevelen dit hotel. Heel goed en uitgebreid ontbijt