Nederland Zuid-Holland Ridderkerk Van der Valk Hotel Ridderkerk
Van der Valk Hotel Ridderkerk Van der Valk Hotel Ridderkerk
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Heerlijk genieten bij Van der Valk op zondag

Van der Valk Hotel Ridderkerk - Nederland - Ridderkerk

Wil je er even lekker tussenuit in een prachtig stukje Nederland? Overnacht dan bij Van der Valk Hotel Ridderkerk. Dit viersterrenhotel ligt op slechts tien kilometer afstand van de bruisende havenstad Rotterdam en is een prima uitvalsbasis voor tal van leuke uitstapjes. Kortom, dit gastvrije hotel heeft alles in huis voor een comfortabel en veelzijdig verblijf.

  • 1 x een overnachting in een Atriumkamer
  • Toegang tot de fitness

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (762 reviews)
Loes Verberne
02 juli 2019
Het was erg fijn
fromthQNHr
23 juni 2019
Voor de 3x naar Ridderkerk geweest, gewoon niets op aan te merken, kamer, ontbijt, alles in orde, prima Valkje!
mnvr
21 juni 2019
helemaal top
niet doen
18 juni 2019
Prima hotel en dichtbij Dordrecht en Rotterdam, dat was voor ons het belangrijkste. Aardig personeel!
Ejh.verweij
17 juni 2019
Goed bevallen. Netjes geholpen, personeel +++! Lokatie, nieuw en netjes! Nadeel, lijkt wat op een gevangenis...... Geen ruimte buiten om nog even een ommetje te maken, weinig groen, hotel en parkeerplaats dat is het. Verder positief over het verblijf!