Nederland Limburg - NL Venlo Van der Valk Hotel Venlo
Van der Valk Hotel Venlo Van der Valk Hotel Venlo
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,05 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het fraaie Noord-Limburgse landschap is een ideale bestemming voor fietsers. Vanuit viersterrenhotel Van der Valk Venlo fiets je zo Nationaal Park De Maasduinen in. De combinatie van de veelzijdige omgeving en de vertrouwde gastvrijheid van Van der Valk, staan garant voor een heerlijk verblijf in dit mooie stukje Nederland.

  • 1 x een overnachting in een standaard (economy) kamer
  • Vrij gebruik van fitness bij naastgelegen faciliteit

N.B. vanwege een grootschalige verbouwing kan het zijn dat wij van september t/m medio december 2019 geen of zeer beperkte beschikbaarheid hebben.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,1 (735 reviews)
ruud_elise
16 augustus 2019
In hotel Venlo werkt vriendelijk personeel. De kamer was eenvoudig en netjes maar deze wordt gesloopt in september in verband met een grote verbouwing. Wij lieten ons verrassen met het maandmenu dat bestond uit 2 soorten vis (Zalm en Heek). geserveerd met frites. Verder konden wij van het saladebuffet gebruik maken. In verband met een grote verbouwing sluit het restaurant en bar dit weekend. Dat wordt verder voortgezet op een andere locatie in het centrum van Venlo. Al met al hebben we een gezellig en goed verblijf gehad met hardwerkend en vriendelijk personeel. .
jeurissen50
16 augustus 2019
Heel prettig hotel. We hadden een prachtige kamer. Vriendelijk personeel. Prima ontbijt en goed diner. We zijn benieuwd hoe de nieuwbouw uit zal gaan zien.
pelangi
05 augustus 2019
Beetje gedateerd gebouw, oude lift, restaurant en bar wel mooi. Wel schone kamers. Ruime parkeerplaatsen en dichtbij snelweg. Extra optie voor ontbijt van € 15,00 p.p. wat prijzig. Daar kan je zowat mee lunchen. Gewoon naar Mc Donalds voor € 6,45 (5 min rijden).
marcoverkooijen6
05 augustus 2019
Knus en gezellig hotel. Zeer spontaan en vriendelijk personeel. gewoon goed.
sophieFPVU
05 augustus 2019
Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam . Erg weinig plek om fietsten te stallen voor zo,n groot hotel . We stonden te kijken want onze fiets paste de derde nacht van ons verblijf niet meer in stalling . Opgelost door Personeel en konden de fietsen plaatsen in de toren . Service goed . Alleen een minpuntje ,,Ba wat een vieze Toiletborstel