Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
€ 27
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten en ontdekken in het hart van de Veluwe

Hotel de Hoeve van Nunspeet - Nederland - Nunspeet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (30 reviews)
ronnyannemie
22 april 2019
Een mooi hotel, prachtig gelegen. De kamer was ruim en proper. De badkamer was zeer klein, amper 1 m breed. Er was enkel een douche. Het personeel was zeer vriendelijk. Het diner was goed, maar niet speciaal. Het ontbijt was goed maar ook niet te uitgebreid. Over het algemeen zijn we tevreden.
HenkLevering
10 april 2019
Goed hotel, wel kleine kamers, maar schoon. Ook de badkamer was erg klein. Het ontbijt was zeer goed
plangiu1
06 april 2019
Prima hotel.
judith de heer
04 april 2019
Prima hotel. Goede bedden. Schoon. Vriendelijk personeel.
herma57
20 maart 2019
goed hotel (helaas géén bad, dat is jammer!), mooie ontbijtzaal, uitgebreid en goed ontbijt (alleen het koffiezetapparaat hield er een paar keer mee op, dat gaf wat filevorming. Kamer schoon, bed goed, badkamer klein en verouderd. Dat wij iets minder geslapen hebben kwam door een grote groep (dove??) ouderen (reisje Wellfair) die ontzettend luidruchtig door de gangen liepen en hele (luide) gesprekken daar voerden toen zij van hun avondprogramma terugkwamen! Dit herhaalde zich vanaf 6.45 uur de volgende ochtend helaas!, maar daar kan het hotel natuurlijk niets aan doen. De gerenoveerde kamers liggen wat verder en liggen waarschijnlijk rustiger, alleen vinden wij 20,00 p.k.p.n. nogal veel voor een upgrade en hebben die kamers evengoed ook geen bad dus. Verder alles gewoon goed en vriendelijk personeel.