Nederland Limburg - NL Venlo Van der Valk Hotel Venlo
Van der Valk Hotel Venlo Van der Valk Hotel Venlo
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,05 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het fraaie Noord-Limburgse landschap is een ideale bestemming voor fietsers. Vanuit viersterrenhotel Van der Valk Venlo fiets je zo Nationaal Park De Maasduinen in. De combinatie van de veelzijdige omgeving en de vertrouwde gastvrijheid van Van der Valk, staan garant voor een heerlijk verblijf in dit mooie stukje Nederland.

  • 1 x een overnachting in een standaard (economy) kamer
  • Vrij gebruik van fitness bij naastgelegen faciliteit

N.B. vanwege een grootschalige verbouwing kan het zijn dat wij van september t/m medio december 2019 geen of zeer beperkte beschikbaarheid hebben.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (718 reviews)
bovenkarspel
15 juli 2019
Heel goed hotel een aantader ze gaan volgende nmaand met de verbouwing beginnen iude gedeelte vaat op de schop en komt er een nieuw gebouw van 14 verdiepingen op 3 D gezien zo mooi het nieuwste van het Nieuwste moet in 2021 klaar zijn tijdens verbouwing kun je alleen nog ontbijten eetzaal receptie oud gebouw gaat op de schop Vind alleen jammer dat er geen ontbijt meer is zoals vroeger bij hotelkamerveiling
ajf mulder
08 juli 2019
Goed uitstraling van het hotel, goed bereikbaar zo aan de snelweg, zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. We werden geholpen met het uitzoeken van een mooie fietsroute en de fietsen konden 's nachts overnachten in het afgesloten fietsenhok op het parkeerterrein. Kamers waren netjes en schoon.Heerlijke ruime douchecabine.Eten was goed en in de bar was het gezellig. Top weekend gehad, komen hier vast vaker terug.
jeurissen50
07 juli 2019
Prettig hotel Vriendelijk personeel Ruime iet gedateerde kamers maar vanaf 19 augustus gaat er verbouwd worden. Prima ontbijt en diner. Goede ligging. Voldoende parkeerruimte
reginahoogstra
07 juli 2019
Prima hotel en vriendelijk personeel
Karin Van de Sande
06 juli 2019
Gedeeltelijk een tegenvaller, hotelkamer was erg warm en gedateerd. Badkamer was erg klein maar de regendouche was prima Het ontbijt wat we er zelf bijboekte was erg goed. In augustus wordt dit hotelgedeelte ook afgebroken en een nieuw hotel gebouwd.