Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Koffie of thee bij vertrek

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (2305 reviews)
lieven
24 juni 2019
Prachtig gelegen,goed ontbijt goede keuken. Enkel s morgens veel lawaai van de personen die vroeg opstaan
marianbNY4
24 juni 2019
GEWELDIG hotel... Alles perfect... Mooie fietsmogelijkheden... Heerlijk eten
adclaa1
23 juni 2019
Alles was weer in orde ,allen jammer dat het fornuis het niet meer doet voor een eitje te bakken . Altijd gezellig.
cor1938
23 juni 2019
Komen hier altijd heel graag, prachtige plek, heerlijk ontbijt, we komen zeker terug!
henkriOAqR
23 juni 2019
mooi hotel, mooie omgeving, vriendelijke medewerkers, jammer dat er geen balcon of terras bij de kamer is. en wij vonden het jammer dat je er niet a la carte kunt eten alleen buffet, stond wel op de site, maar gevraagd en kon niets bestellen alleen van buffet.