Nederland Gelderland Ermelo Hotel de Heerlickheijd van Ermelo
Hotel de Heerlickheijd van Ermelo Hotel de Heerlickheijd van Ermelo
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontspanning en wellness nabij Harderwijk

Hotel de Heerlickheijd van Ermelo - Nederland - Ermelo

Heerlijk ontspannen in de Veluwse bossen nabij Harderwijk? Dan ben je Hotel de Heerlickheijd van Ermelo aan het juiste adres. Dit luxe viersterrenhotel met een Lancaster Beauty & Wellness Center heeft alles in huis voor een onbezorgd weekend weg in een prachtig stukje Nederland!

  • 1 x een overnachting in een comfort kamer
  • Vrij gebruik verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik sauna en Turks stoombad

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (196 reviews)
Wim De Boer
25 april 2019
prima hotel
Wendy Roggeveen-de Waard
25 april 2019
Heerlijke nacht gehad in hotel de heerlickheid van Ermelo samen met mijn dochter. Mooi hotel. Leuk zwembad. Mooie bowlingbaan, hebben daar echter geen gebruik van gemaakt. Lekker en uitgebreid ontbijtbuffet. Als iets op was werd het meteen bijgevuld. Kamer was klein maar netjes. Goede bedden en keurige badkamer. Hotel ligt prachtig. Naast het hotel begint een wandelroute van 5 km die aan te raden is.
jokeposthuma
23 april 2019
2 nachten .Geweldig verblijf met een geweldig ontbijt. Kom zeker terug.Wellness ruimte ook heel mooi.
petanneke
22 april 2019
Goed hotel, bedden aan de zachte kant en welness gewoon(bij betaling voor sauna) Eten goed, ontbijt onpersoonlijk((grote ruimte)
ajuupamVxP
19 april 2019
Heerlijk hotel. Veel faciliteiten. Goede warme sfeer.