Nederland Gelderland Lichtenvoorde Hotel Restaurant 't Zwaantje
Hotel Restaurant 't Zwaantje Hotel Restaurant 't Zwaantje
€ 72
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Natuurschoon in de gastvrije Achterhoek

Hotel Restaurant 't Zwaantje - Nederland - Lichtenvoorde

De Achterhoek is uitgeroepen tot het beste fietsgebied van Nederland. De prachtige natuur met haar afwisselende coulisselandschap nodigt uit tot het maken van fietstochten, maar ook wandelaars kunnen hier prima uit de voeten! Hotel ´t Zwaantje in Lichtenvoorde ontvangt je in de gastvrije Achterhoeks en zorgt ervoor dat het je aan niets ontbreekt.

  • 1 x een 4-gangen proeverij in het restaurant

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (16 reviews)
empmhendriks
08 juli 2018
Prima hotel ,zeer goed ontbijt 🖒🖒🖒🖒🖒🖒
oktober59
24 juni 2018
Heerlijk gegeten. Goed ontbijt. Schone kamer. Goed bed. De kamer is wel Erg klein prima voor 1 nacht. Niet voor lagere tijd.
jbvandZ9Vt
18 juni 2018
Gastvrij hotel, bedden goed en ontbijt zeer goed. Hotel zelf is gedateerd maar de mensen die je te woord staan zijn vriendelijk en behulpzaam. Parkeerplaats aanwezig.
dirkina
03 juni 2018
Gehorig hotel
t.haandrikman
22 april 2018
Super vriendelijk personeel. Heel behulpzaam. Prima ontbijtbuffet. Ik houd van een zacht bed, maar ik vond deze bedden echt te zacht. En de tv hing op onze kamer (kamer 5) helemaal verkeerd. Opzij naast het bed! Na tien minuten was ik ‘klaar’ met tv kijken omdat je steeds met een gedraaid hoofd moest kijken. Niet te doen. Dat was echt jammer.