Nederland Utrecht Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
€ 52
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

In het groene hart van Nederland vlakbij Amersfoort vindt u Van der Valk Hotel Leusden. Dit centraal gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis om Amersfoort, één van de grootste monumentensteden van Nederland, te verkennen. Maar ook de prachtige bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen binnen handbereik.

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8 (209 reviews)
Kruid55
25 april 2019
Vriendelijke ontvangst. Verder vonden we de kussens erg zacht.
oudeduin
25 april 2019
Bij het ontbijt, minder vriendelijk personeel als wij gewend zijn.
nvidg7
23 april 2019
Fijn hotel.
rein21
13 april 2019
Heerlijke bedden. Ontbijt redelijk. Restaurant ongezellig.
viss3740
10 april 2019
Een wat tegenvallende "Valk-ervaring". De kamer was wat wij ervan verwachtten: ruim, wat gedateerde inrichting (veel donker hout), maar met een prima badkamer (douchecabine is wel aan de krappe kant). Wat vooral tegenviel was het restaurant tijdens het diner. We moesten toch vooral reserveren om verzekerd te zijn van een tafel. Konden dus ook geen tafel kiezen. Echter, tussen 19.00 en 21.00 zaten wij in een grotendeels onbezet gedeelte van het restaurant, totdat er een gezelschap van per bus aangekomen Engelsen binnenkwam. De bediening was slechts af en toe te zien. Het ontbijt was wel weer uitstekend!