Nederland Gelderland Heelsum Bilderberg Klein Zwitserland
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wellness en natuurschoon op de Veluwe

Bilderberg Klein Zwitserland - Nederland - Heelsum
Bilderberg Hotel Klein Zwitserland is een geheel in chaletstijl gebouwd hotel. Dit romantische viersterrenhotel heeft alle ingrediënten in huis voor een ontspannen verblijf. Of u nu wilt wandelen in de mooie natuur van de Veluwe, gezellig wilt winkelen of even helemaal tot rust wilt komen in het Wellness Centre.

  • 1 x het Bilderberg ontbijt
  • Vrij gebruik van sauna en verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot de fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

herman schotanus
mei 18, 2017
Prettig iets gedateerd hotel, fijne staf en keuken, mooi bed enz.
evelienvdhulst
mei 07, 2017
Heel positief uitstekend hotel goede gastvrijheid nette kamers al met al heel goed
remmelt01
mei 15, 2016
Uitstekend hotel. Kamer was wat kleiner dan we gewend zijn bij Bilderberg maar zag er heel netjes en schoon uit en de bedden zijn uitstekend. Nadeel voor oudere mensen kan zijn dat er geen aparte douche is maar een bad. Ontbijt goed. Je moet er wel rekening mee houden dat er tegenwoordig een service charge wordt berekend van 1,90 p.p. per nacht wat bovenop de toeristenbelasting komt.
SasjaPrins60
aug 08, 2012
Hotel Klein Zwitserland is prachtig gelegen, vanuit het hotel kun je zo op drie plekken het omliggende bos inwandelen. Erg gastvrij, zelfs voor onze hond lag op de stoel een handdoek en een etenswaren met een kroontje klaar. Ruime kamers met balkonnetje, heerlijke bedden. Ook hebben we erg genoten van het uitgebreide ontbijtbuffet. Klein minpuntje: het was erg warm op de kamers die op de eerste verdieping lagen (dit zijn we wel vergeten te melden bij uitchecken), en de hond mag wel mee in het hotel, maar niet in het restaurant. Dat is op zich begrijpelijk, maar we mochten ook niet met de hond op het terras eten, terwijl het prachtig weer was, er werd daar geen maaltijd geserveerd. Maar echt: een minimaal minpuntje! Verder was alles top!
amybouwman
jul 20, 2012
super!!!