Nederland Gelderland Groesbeek Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wellness en ontspanning nabij Nijmegen

Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen - Nederland - Groesbeek

In de prachtige heuvels van het Rijk van Nijmegen, aan de rand van het gezellige wijndorp Groesbeek, ligt Hotel & Resort De Zeven Heuvelen. Tijdens een verblijf in dit resort kan je heerlijk ontspannen in het ruime wellness centrum, met onder meer een verwarmd binnenzwembad, diverse sauna’s, een Turks stoombad met aromatherapie en fitnessfaciliteiten.

  • 1 x een overnachting in een studio
  • Gebruik van Wellness faciliteiten (m.u.v. massage en beauty behandeling)

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (410 reviews)
KvW
18 april 2019
Ik had appartement 124, een prima en echt ruim appartement met balkon. Het is praktisch ingericht, niets te veel maar ook geen onnodige dingen. Jammer dat de magnetron op het aanrecht staat waardoor daar weinig ruimte. Ook jammer dat de kabels niet even weggewerkt zijn in een kabelgootje, en een gordijnhaakje in de slaapkamer missen, dat maakt het wat rommelig. Het ontbijt was prima, met heerlijk knapperig vers brood. Ik was tevreden, zeker gezien de prijs!
ah
13 april 2019
Prima kamer, lekker zwembad en sauna. Eenvoudig ontbijt
wvansteenbergen
16 februari 2019
Ruime en nette studio met bank, tafel en keukenblok met kookplaat, koelkast, oven, magnetron en vaatwasser. Badkamer met douchecabine. Klein balcon. Het is netjes maar het meeste is wat gedateerd.
sahied17
30 januari 2019
wij logeren vaak in het hotel omdat wij de faciliteiten fijn vinden.
friv09
28 januari 2019
Sfeerloos hotel met ruime kamer (appartement), schoon, vriendelijk personeel, goed ontbijt. Als je een gezellige ambiance wil, zou ik hotel niet meer kiezen en was door alle toeslagen voor Hotelkamerveiling.nl-begrippen ook nog behoorlijk aan de prijs. Was ook niet boekjaar op de zaredag en de zondag