Nederland Gelderland Ugchelen Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,38 p.p.p.n.   verblijfskosten

Verblijf in het kloppende hart van de mooie Veluwe

Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel - Nederland

Heerlijk ontspannen of op avontuur in de natuurlijke omgeving van Apeldoorn? De mogelijkheden zijn eindeloos bij Van der Valk Apeldoorn – de Cantharel. Ga bijvoorbeeld op pad met jouw paard of maak een tour met de paardenkoets door de prachtige Veluwe en sluit de dag. Sluit de dag in stijl af met een heerlijk diner in restaurant de Cantharel of in Huisje James.

  • Gratis fiets/wandelroutes, informatie en uittips Veluwe in 't Buitenhuisje
  • Gratis gebruik van wellness- en fitnessfaciliteiten

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,38 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,7 (35 reviews)
berthexQfw
20 augustus 2019
Goed hotel zeker een aan rader
sjijntje
19 augustus 2019
Pracht hotel prachtige kamer, super ontbijt en service.
Rvanhalen44
30 juli 2019
Een heel mooi gelegen en sfeervol hotel. Vriendelijk personeel en een fantastisch terras
cathyfeunekes
29 juli 2019
Een fijn verblijf hebben wij gehad in het cantharel van der valk hotell Het ligt in een mooie omgeving,met veel fietsroutes Zeer vriendelijk personeel,en mooie kamers Een aanrader voor iedereen
knabbel7
16 juli 2019
Geweldig hotel, super mooie kamer, heerlijk eten, we hebben genoten!