Nederland Overijssel Almelo Van der Valk Theaterhotel Almelo
Van der Valk Theaterhotel Almelo Van der Valk Theaterhotel Almelo
€ 42
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,39 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe overnachten in een sfeervolle ambiance

Van der Valk Theaterhotel Almelo - Nederland - Almelo

Combineer een theaterbezoek met een luxe overnachting in een sfeervolle ambiance. Bij het Van der Valk Theaterhotel in het centrum van Almelo geniet je gegarandeerd van een gastvrij verblijf. In het viersterrenhotel kan je je culinair laten verrassen, genieten van een gezellig drankje of ontspannen in het Turks stoombad en in het verwarmde binnenzwembad.

  • 1 x een overnachting in een Economy kamer
  • Vrij gebruik van zwembad en Turks stoombad
  • Toegang tot fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,39 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,2 (67 reviews)
elalto
15 april 2019
Dit is weer zo'n van der Valk zoals je gewend bent van een van der Valk. Hartelijke ontvangst, een grote kamer met een goed bed, een ruime badkamer, koffie- en thee faciliteiten en niet te vergeten dat fantastische ontbijt. Verder gemakkelijk bewaakt parkeren in bewaakte parkeergarage tegen een gereduceerd van der Valk tarief. Prachtige omgeving voor het maken van fietstochten. een aanrader!!!!!
MirkoNL
07 april 2019
Op zaterdag hebben ze na de theater voorstelling altijd een live-band die speelt tot 1 uur s'nachts keiharde muziek waardoor slapen onmogelijk is. Wij zaten op de 3de verdieping en hoorden de muziek echt goed tussen door hoor je ook nog dronken mensen die terug naar hun kamer gaan en geluiden maakten. Pas na 1 uur kun je je rust pakken. Hotel is voor de rest netjes, schoon, goede service, goede ontbijt, mooie zwembad. Sauna's zijn best wel klein 1 stoomcabine en 1 kolen sauna die buiten werking was.
Paulhuissen
11 maart 2019
Nette schone kamers iet wat gedateerd
vonny
06 maart 2019
Mooie gerenoveerde kamer met balkon, fijne bedden, goed schoon, hele mooie badkamer, kamer is wat aan de kleine kant
Mandy Lebbing
24 februari 2019
Met Binnenkomst zijn we vriendelijk ontvangen. Eenmaal op de kamer was het matras door gezakt! Gelukkig een andere kamer gekregen dat was geen probleem. Bedden waren vies en kussens die extra in de kast liggen ook! Er zat een gore zwarte rand in de wc pot en de douchekop zat onder de kalk. Alles is stoffig zowel op de kamer als in de lobby. Vieze glazen balkonglas en schuifdeuren bij binnenkomst overal stof op de lampen en decoratie. Zwembad lag een snotdoek en bij binnenkomst in de zwembad ruimte was de vloer enorm smerig. Tevens deed een sproeier het niet van het kleine bad. Het ontbijt was wel goed! Kortom voor ons niet nog een keer een bezoekje aan theater hotel van der valk. En geen aanrader tenzij je spontaan astma wil ontwikkelen.