Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • Koffie of thee bij vertrek

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,2 (2250 reviews)
marrgittje595
24 mei 2019
Zoals we al jaren gewend zijn : Gezellig, vriendelijk behulpzaam personeel zowel restaurant als de hulpen die de kamers verzorgen.. Het is een prachtige omgeving, je kunt er heerlijk ontbijten, dineren, avondbuffet, We komen graag weer eens terug !,
WHH1
24 mei 2019
Met bevriend echtpaar nu voor de 4e keer een paar dagen bezocht. Prachtige omgeving. Prima verzorging etc. Blijft voor herhaling vatbaar en gaan in oktober a.s. opnieuw.
amazing grace
24 mei 2019
keurige kamer netjes en schoon
Hans Legierse
23 mei 2019
Redelijk goed hotel, ruime kamer met gedateerd interieur. Simpele badkamer met eenvoudige maar uitstekende douche maar oude vieze toiletborstel. Eenvoudig en voedzaam ontbijt. Buffet Diner ver onder de maat; aardappeltjes hard, smakeloos, spar-ribs te vet. Terras slecht onderhouden; vies en kapot personeel dat er eigenlijk geen zin in heeft. Wat jammer, met iets meer aandacht voor afwerking en service is dit een uitstekend hotel op een prachtige plek.
marrgittje595
22 mei 2019
Zoals we al,meerdere malen,gewend zijn:: Goed,gezellig,fijn vriendelijk personeel,heerlijk ontbijt en diner of buffet.. Gewoon TOP !!