Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 27
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnachten en ontdekken in het hart van de Veluwe

Hotel de Hoeve van Nunspeet - Nederland - Nunspeet
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 
Dicht bij het centrum van het dorp bevindt zich Hotel de Hoeve van Nunspeet. Omringd door bossen vind je hier een oase van rust. Ontdek de prachtige natuur van de Veluwe per fiets of te voet… Liever iets cultureels? Dat kan ook! Maak een stadswandeling door historische en veelzijdige stadjes als Elburg, Hattem en Harderwijk. 
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard kamer
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeren
  • Gratis toeristische informatie

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,4 (25 reviews)
herma57
20 maart 2019
7
goed hotel (helaas géén bad, dat is jammer!), mooie ontbijtzaal, uitgebreid en goed ontbijt (alleen het koffiezetapparaat hield er een paar keer mee op, dat gaf wat filevorming. Kamer schoon, bed goed, badkamer klein en verouderd. Dat wij iets minder geslapen hebben kwam door een grote groep (dove??) ouderen (reisje Wellfair) die ontzettend luidruchtig door de gangen liepen en hele (luide) gesprekken daar voerden toen zij van hun avondprogramma terugkwamen! Dit herhaalde zich vanaf 6.45 uur de volgende ochtend helaas!, maar daar kan het hotel natuurlijk niets aan doen. De gerenoveerde kamers liggen wat verder en liggen waarschijnlijk rustiger, alleen vinden wij 20,00 p.k.p.n. nogal veel voor een upgrade en hebben die kamers evengoed ook geen bad dus. Verder alles gewoon goed en vriendelijk personeel.
cossee
16 maart 2019
7
hebben hier alleen overnacht , goede grote kamer , maar een beetje kleine douche/toiletruimte , zag er verder netjes uit , goede bedden.
all22
09 maart 2019
7
Goed hotel. Ontbijt bijgeboekt 12,50. Diner was goed. De drankjes aan de dure kant.
regoncons
27 februari 2019
9
anders dan de normale kamer. De kamer is meer een showroom voor langer thuis verblijven voor ouderen. Ontbijt normaal Wel goede koffie en Thee. Uitzonderlijk gegeten bij het diner met een vriendelijke bediening.
BaxkliFsmp
21 februari 2019
8
Keurig hotel, goede prijs : kwaliteitverhouding.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten