Hotel Den Helder Hotel Den Helder
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van strand en duinen in Den Helder

Hotel Den Helder - Nederland - Den Helder

  • Gratis draadloos internet openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (552 reviews)
reind667
18 maart 2019
Leuk gelegen hotel, is weliswaar een beetje gedateerd maar goed onderhouden en voorzien van leuke zaken als bowling, minigolf binnen, goed restaurant. Ook ontbijt is netjes en van goede kwaliteit. Mooie uitvalsbasis en genoeg te doen in de omgeving. Prima verblijf gehad.
gfolkerts
17 maart 2019
Dit kan echt niet meer. Een vies douche gordijn en schimmel in de douche. Gaten in de lakens en zeer oude bedden die niet meer te beslapen zijn. En verder overal enorm rommelig. Chaotisch geheel. Kost weinig maar, geef iets meer uit en geniet!
e.demeZ6RP
14 maart 2019
Prima hotel, gezellig en leuk personeel. wij hadden een aangepaste kamer keurig. groot was haast een appartement alles aanwezig eigen keukentje. Grote douche, niets mis mee.
alides
09 maart 2019
Ik mocht helemaal in de achterste hoek. Mooi een zij raam. Alleen had ik wel de noodverlichting Ivan de hal nooduitgang n mijn kamer. Heel irritant. Boven mijn deur zat een raam. Matras voelt de veren maar opzich ligt het wel goed.de kamers zijn wT verouderd. Hoorde debuurman douchen. Het hotel is verder wel mooi. Bijzonder hoe het gebouwd is. Amerikaans geloof ik. Restaurant is gezellig. Bowlen kan je. En nog meer. Ik kom er graag..
Daffyduck15
05 maart 2019
Vriendelijk ontvangst en incheck afhandeling. Kamer was goed. Het ontbijt misten we de gebakken spek verder goed. Warm eten hebben we daar niet gedaan. S avonds gezellig aan de bar met leuk personeel. Wel een extra paar handen zou schelen.