€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

Kies je voor uitwaaien aan het strand van Katwijk of ga je toch liever winkelen in Leiden of Den Haag? Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw biedt voor ieder wat wils. Vanwege de ideale ligging is dit hotel een perfecte uitvalsbasis voor een veelzijdige break.

  • Toegang tot fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,3 (139 reviews)
speer005
20 augustus 2019
3 dagen heerlijk genoten, en laten verwennen
Gertrude1946
19 augustus 2019
Prima hotel, uitstekend ontbijt, vriendelijk personeel. Alleen, ik was met een vriendin en niet zo blij met het als tweepersoons gedekte bed, twee enkele matrassen met een tweepersoons matrashoes.
rachel2000
08 augustus 2019
Goed hotel, heerlijk uitgebreid ontbijt! In de omgeving prachtige fietstochten door de duinen
Willy Eykens
03 augustus 2019
nette kamer, goed ontbijt, centrale ligging, alles wat je van een van der valk hotel mag verwachten
Gerrit Bark
31 juli 2019
geweldig