Nederland Overijssel Almelo Van der Valk Theaterhotel Almelo
Van der Valk Theaterhotel Almelo Van der Valk Theaterhotel Almelo
€ 149
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,39 p.p.p.n.   verblijfskosten

Stap in de wereld van Afrikaanse luxe! Kom tot rust te midden van natuurlijke materialen en safari tinten. Vanuit deze spiksplinter-nieuwe Suite loopt u zo de luxe badkamer in. Ontspan in de royale eenpersoons whirlpool en neem daarna plaats bij de sfeervolle haard. Droom heerlijk weg in deze adembenemende suite!

  • 1 x een overnachting in een nieuwe Safari Suite
  • Gebruik van zwembad en Turks stoombad
  • Toegang tot de fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,39 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,2 (65 reviews)
Paulhuissen
11 maart 2019
Nette schone kamers iet wat gedateerd
vonny
06 maart 2019
Mooie gerenoveerde kamer met balkon, fijne bedden, goed schoon, hele mooie badkamer, kamer is wat aan de kleine kant
Mandy Lebbing
24 februari 2019
Met Binnenkomst zijn we vriendelijk ontvangen. Eenmaal op de kamer was het matras door gezakt! Gelukkig een andere kamer gekregen dat was geen probleem. Bedden waren vies en kussens die extra in de kast liggen ook! Er zat een gore zwarte rand in de wc pot en de douchekop zat onder de kalk. Alles is stoffig zowel op de kamer als in de lobby. Vieze glazen balkonglas en schuifdeuren bij binnenkomst overal stof op de lampen en decoratie. Zwembad lag een snotdoek en bij binnenkomst in de zwembad ruimte was de vloer enorm smerig. Tevens deed een sproeier het niet van het kleine bad. Het ontbijt was wel goed! Kortom voor ons niet nog een keer een bezoekje aan theater hotel van der valk. En geen aanrader tenzij je spontaan astma wil ontwikkelen.
Nejra Medjuselac
19 januari 2019
Wij kregen onze borg niet terug, omdat zij een vermoeden hadden dat op de kamer was gerookt. Dit was totaal niet het geval en wij vonden het zeer oneerlijk dat de borg is ingehouden. Wij voelen ons eigenlijk genept door het hotel!!!! Jammer.. dit was ons 3e bezoek al aan het hotel en tevens ook ons laatste bezoek!!!!
lbonsing
10 januari 2019
Vele vd Valk geslapen. Dit Hotel vd Valk Theater Almelo geboekt na het kijken vd tv serie over de Valkjes. Maar wat een teleurstelling.Wij hadden vooruit gebeld en gevraagd tot hoe laat de restaurants open waren. Tot 10 uur werd ons medegedeeld. Wij arriveerden tegen 8 uur en vroegen gelijk bij inchecken om tafel te reserveren bij Dock19. Maar wat schetste onze verbazing. Kon niet meer!!!! We hadden ons zo erg hier op verheugd. Ten tweede het tapijt erg vies. Zochten een extra kussen en die had geen sloop erom. Daarna deur naar badkamer had van binnen kant geen afgedekte rand, was ruw hout. 'sMorgens met douchen zag ik dat de tegels in de douche aan lle 3 muren onder de schimmel zat, zelfs randje vd zeepdispenser. Ook de afzuiger zat bekant vol en er hingen stofdraadjes aan het plafond. Helaas dit bij uitchecken gemeld maar niets anders als OOOOh zo sorry. Wij rijden 2 en half uur om hier te slapen betaalden nog steeds genoeg geld al was het via Hotelkamerveiling. Zon verspilde tijd en geld an deze overnachting hier. 1 grote teleurstelling. En ik denk dat ik toch al zeker over de 100x in een vd valk heb geslapen.