Nederland Overijssel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
Van der Valk Hotel Hengelo Van der Valk Hotel Hengelo
€ 57
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,06 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel Hengelo Van der Valk ligt op een ideale locatie om het mooie Twente te ontdekken. In deze unieke streek kunt u fietsen door prachtige natuurlandschappen en karaktervolle dorpjes bezoeken. Het comfortabele hotel is een prima onderkomen voor een onbezorgd verblijf in een prachtig stukje Nederland.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer
  • Koffie- en theefaciliteiten op de kamer
  • Vrij gebruik van fitnessruimte
  • Fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,06 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,8 (492 reviews)
bmatemQ8VD
18 maart 2019
heel goed vriendelijk personeel kamers waren heel goed wij waren zeer tevreden
gonnyvdruijt
18 maart 2019
Prettig ontvangen bij de receptie. Kamer was heel goed met fijne faciliteiten zoals koffie en thee, koelkast en regendouche. Life coocking was erg lawaaierig maar het eten was top.
MissisDaniellaa
18 maart 2019
Mooi hotel, netjes en gratis een upgrade. Top!
j.hermes7
17 maart 2019
Heerlijk hotel. Goed en makkelijk te bereiken. Ruime schone kamer. Vriendelijk personeel. De keuken wordt momenteel gerenoveerd, dus konden we geen a la card eten. Maar het live cooking diner was ook voortreffelijk. Wij waren al eerder in dit otel geweest. Wederom is het prima bevallen. Ontbijt is prima en meer dan genoeg keuze.
c.lauret46
14 maart 2019
Bij aankomst een upgrade kamer gekregen. Prachtig! Grote ruime kamer met enorme badkamer. Heerlijke matrassen en super schoon allemaal. Enige puntje van kritiek was de föhn die meer herrie maakte dan droogde maar werd meegenomen bij het uitchecken. Overall een fantastisch verblijf met een zeer uitgebreid ontbijt buffet.