Nederland Gelderland Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
€ 69
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • 1 x een overnachting in een Luxe kamer
  • Gratis gebruik van zwembad en fitness
  • Gratis toegang tot Gran Casino Tiel

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (299 reviews)
spriety9Gv
17 mei 2019
Heerlijk hoog en droog op het 14e verdiep met prachtig uitzicht. Kamers heel mooi ingericht ruim en heel klaar. Ontbijt zoals we in een Van der Valk gewoon zijn. Uitgebreid en lekker. Personeel vriendelijk en behulpzaam. Meer moet het niet zijn. We doen het zeker nog eens over met iets meer tijd en een casinobezoek waarvoor we nu geen tijd hadden
Fannyhil
12 mei 2019
Prachtig hotel met vriendelijk personeel. Bij een overstromende douche kregen we direct een andere kamer. Sky bar Sixx is geweldig en het casino erg leuk (met gratis eten en drinken!). Minder was het live cooking diner; weinig sfeer en echt live was het ook niet. De biefstukjes laten door te garen onder een lamp en er was weinig keuze in bijgerechten (aardappeltjes of rijst o.i.d. was er niet). Over het geheel een leuke dag/nacht gehad.
meg1970
12 mei 2019
Heerlijk! Fijne kamers, met goede bedden en schone grote badkamers. Wij hadden een superior room genomen met bad en douche en aparte wc, zeker de 15 extra Euro waard. Ontbijt absoluut heerlijk en met poffertjes en pannenkoeken en vers sap en smoothies niet te overtreffen. Eén minpuntje omdat de waterkoker op de kamer helaas niet werkte.
bonte17613
10 mei 2019
Prima hotel, mooie kamer, vriendelijk personeel, uitgebreid ontbijt en heerlijk gedineerd!
Strijbosch3
05 mei 2019
Mooi hotel, helaas was kamer om 15.30u nog niet schoon (incheck vanaf 14u) en zou nog wel een uur duren. Drankje als compensatie gekregen. 's Avonds toen we in hotel kwamen toch ongenoegen geuit, kregen kamer tot 13u, dat was netjes. Kamer was mooi en licht en vanuit bed mooi uitzicht (superior kamer 6e etage). 3e ervaring bij een VD Valk, maar het poetswerk kan echt beter. Deze kamer nog koffievlekken op nachtkastje en muur, paar haartjes op badrand, vloer badkamer kon schoner, wc-rand tussen deksel en bril echt niet schoon, stoflaag op toiletrol houder. Bleek sowieso stoffige kamer, smorgens zat er op scherm van mijn mans telefoon een laag stof! Slag van baddoucheslag lekte als een zeef, spoot zo badkamer in. Melding van gemaakt bij uitcheck, ook van poetswerk. Kon het doen met de mededeling dat ze het door gingen geven. Zwembad is prima, wel een hele wandeling vanuit de hoteltoren. Ontbijt is meer als goed. Verse broodjes en brood, fruit, groenten, veel belegkeuze, warme dingen (spek, champignons, worstjes, roerei, vers gebakken omeletten en uitsmijters naar keuze). Leuke omgeving zeker. Ondanks de minpunten toch wel voor herhaling vatbaar.