Nederland Zeeland Wemeldinge Hotel Wemeldinge
Hotel Wemeldinge Hotel Wemeldinge
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen de prachtige Oosterschelde ontdekken

Hotel Wemeldinge - Nederland - Wemeldinge

Kom heerlijk tot rust en beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije en rustige familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

  • 2 x een overnachting in een Compact kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6,9 (63 reviews)
familikZ1W
02 mei 2019
Hotel oogt wat gedateerd. Kleine kamer met eigen douche en toilet. Goed geslapen, Prijs/kwaliteit oke. Lekker gegeten en het ontbijt was vers en lekker en uitgebreid genoeg. Prima voor 1 overnachting.
trento59
30 april 2019
Goed hotel, prima keuken en een goed ontbijt. Kamer klein maar keurig schoon ! Heel vriendelijk personeel. Leuke omgeving, dichtbij de haven.
sandra1970
26 april 2019
Armetierig kamertje met wat achterstallig onderhoud (beschadigde muren en de douche is echt zeer verouderd en veel te klein). We konden er wel om lachen omdat we er ook maar 1 nachtje waren. Bedden waren goed. Het hele familiehotel kan wel een opfrisbeurt gebruiken en oogt rommelig. De meneer van de receptie kon het ogenschijnlijk weinig schelen of je er wel of niet was. Deed geen moeite om een praatje te maken of te vragen of alles naar wens was. Iets meer gastvrijheid kan je wel tonen lijkt mij. Ontbijt was sober maar voldoende. Maar wat mij werkelijk verbaasde dat een hotel als dit 4,20 euro voor een cappuccino durft te vragen! Dat betaal je niet eens in het Hilton :-)
Jean Van Eeckhout
20 april 2019
Goed gelegen, rustig familiehotel. Wat verouderd, maar proper verzorgde kamers. Voor mij een wat te eenvoudig ontbijt, wel verse materialen, maar een omelet of roerei met spek ontbreekt. Al bij al goede prijs/kwaliteit.
inekesMLAX
12 april 2019
Leuk hotel, lekker geslapen, heerlijk gegeten en prima ontbijt. Plezierige bediening ! Kortom prima hotel voor een prima prijs!