Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet in het voorjaar van de prachtige Veluwe

Mennorode - Nederland

Hotel Mennorode is een rustig, comfortabel en duurzaam hotel, prachtig gelegen op de Veluwe. In de buurt van het hotel is veel te beleven. Zo maak je de mooiste fietstochten en boswandelingen of breng je een bezoek aan Paleis het Loo. Ook kun je lekker een dagje naar bijvoorbeeld het Dolfinarium, de Apenheul, wellnessresort de Zwaluwhoeve of pretpark Walibi Holland.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (211 reviews)
mak
18 maart 2019
HEEL GOED EN GASTVRIJ
even tussen uit
17 maart 2019
Een rustig hotel midden in de bossen.Als je hier van houd,zoals wij ,is dit een prima keus. Wij hadden een prima kamer en het ontbijt was ook goed. En,zeker niet onbelangrijk, het personeel is heel vriendelijk.De lieve mevrouw van de receptie deed alles om het ons naar onze zin te maken. En de rest van het personeel was ook heel aardig.Wij komen zeker terug!
liesje64
17 maart 2019
Prima hotel, niets op aan te merken. Zeer vriendelijk en servicegericht personeel.
matthew
17 maart 2019
Mooie ligging van dit hotel, zeer vriendelijk personeel. Kamers klein, verouderde badkamer maar zeer schoon.
joopmirian
16 maart 2019
Prima hotel met een super ontbijt.