Duitsland Hessen Willingen Pension Robin Hood
  • 6 mnd geldig
Pension Robin Hood Pension Robin Hood
Waarde €   275,00
€ 159

5 dagen genieten van het prachtige Sauerland

Pension Robin Hood - Duitsland

Op slechts 300 meter van de skipistes en diverse wandel- en langlaufroutes vindt u Pension Robin Hood. Het Pension heeft een bijzondere ligging: omgeven door bergen en met een prachtig uitzicht komt u hier helemaal tot rust!

Een 5-daags arrangement voor 2 personen:
  • 4 x een overnachting
  • 4 x ontbijt
Gemiddelde score 8,3 (59 reviews)
Kiezeltje
12 september 2020
Gewoon heel erg goed. Heerlijk ontbijt en een lekker ontspannen sfeer. Aanrader!
j.oornink
24 augustus 2020
23-08-2020 wij hebben het goed naar onze zin gehad mooie grote kamer het ontbijt dat we hadden grandioos kon niet beter jammer dat ik niet op het hot spot wifi kon komen dat is maar een keer gebeurd in de vier dagen voorde rest waren wij dik tevreden voor deze prijs
ruud60
19 augustus 2020
Top meer kan ik niet zeggen
hansslagman
07 augustus 2020
Relaxed en heel fijne vakantie gehad. Eigenaren top en erg vriendelijk en toegankelijk.
M.G. Sijtsema
16 november 2019
Leuk pension. Vriendelijke eigenaresse. Kamer en badkamer zijn gedateerd maar gebruikelijk in Duitsland en waren superschoon. Vlakbij centrum Willingen en het iets verder gelegen Winterberg. Mooi wandelgebied. Enige minpuntje was dat het in de ontbijtzaal heel erg koud was. Maar met alleen maar 2 gasten in het pension hebben we hiervoor begrip.