Duitsland Hessen Willingen Pension Robin Hood
Pension Robin Hood Pension Robin Hood
€ 119
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

4 dagen genieten van het prachtige Sauerland

Pension Robin Hood - Duitsland

Op slechts 300 meter van de skipistes en diverse wandel- en langlaufroutes vindt u Pension Robin Hood. Het Pension heeft een bijzondere ligging: omgeven door bergen en met een prachtig uitzicht komt u hier helemaal tot rust!

Een 4-daags arrangement voor 2 personen:
  • 3 x een overnachting
  • 3 x ontbijt

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,1 (44 reviews)
delft01
09 juli 2019
Thuis komen, waren vorig jaar hier ook al. Prima pension, geweldige dagen achter de rug. Baruch onze hond, vond maatje Tygo. Elke avond ging Baruch Tygo halen, en dan een uur ravotten, in de grote tuin, speuren naar verstopte hondenbrokken. S’morgens heerlijk ontbijten, echt genieten. Komen zeker terug, gastvrouw en gastheer ontzettend bedankt, voor de gezellige momenten en goede omgevings tips. Een echte aanrader.
gerard321
20 juni 2019
Prima pension, prima bedden en goed ontbijt. Komen graag nog een keer.
tjitske52
11 mei 2019
Heerlijk genoten van ons verblijf. Prima gastvrouw! Goed ontbijt! Prachtige omgeving. We komen graag nog eens logeren.
flupke
17 december 2018
We hebben een prettig verblijf gehad bij Pension Robin Hood. Kamer was ruim en was rustig gelegen, we hadden ook een balkon. Prima bedden. Geen Nederlandse tv zenders te ontvangen op de kamer, maar beneden in de bar kun je wel kijken als je dat wilt. Eigenlijk niets negatiefs te melden, hooguit dat er door het hele pension een rookgeur hangt terwijl er binnen niet gerookt mag worden. Voor niet rokers niet prettig. Wat opmerkelijk was is dat er geen waterkoker op de kamer mag zijn, die wordt weggehaald, we hebben hem niet gemist maar ook nooit ergens meegemaakt die voorschriften en we hebben echt al honderden hotels en pensions bezocht. Soms kan het wel fijn zijn als je in je pyjama nog even een kopje koffie of thee kan zetten voor het slapen gaan, dan ga je niet zo snel meer in de bar zitten om daar wat te drinken. Bij ontbijt iedere dag 3 verse broodjes p.p. en een buffet met verschillende vleeswaren, kaas en ander beleg, ook fruit en een eitje en yoghurt toe voor wie wil. We komen er graag nog eens terug.
henkvaLj9g
23 november 2018
Vriendelijke ontvangst, keurige ruime kamer, mooi uitzicht. Een aanrader!