Nederland Gelderland Garderen Bilderberg Hotel 't Speulderbos
€ 139
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,08 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen luxe en natuur nabij Apeldoorn

Bilderberg Hotel 't Speulderbos - Nederland - Garderen
Bilderberg Hotel `t Speulderbos ligt in een prachtige bosrijke omgeving op de rand van Nationale Park de Hoge Veluwe nabij Apeldoorn. Het luxe viersterrenhotel biedt alle faciliteiten voor een ontspannen verblijf en ligt op een ideale locatie voor het maken van leuke uitstapjes.

  • 2 x een overnachting
  • 2 x het Bilderberg Ontbijt
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik van sauna

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,08 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

trumada
aug 20, 2017
Perfect hotel. Ontbijt was goed. Personeel was zeer vriendelijk.
Yolanda3171961
jul 01, 2017
Keurige kamer, vriendelijk personeel. Goed ontbijt. Wel veel drukte van kleine kinderen, liever gezien dat zij apart zaten van de hotelgasten die voor hun rust waren gekomen.
ms133
jun 30, 2017
Bilderberg klinkt beter dan hoe het was. Een groot ruim twee persoonsbed dat uiteen schuift en losse matrassen heeft, het raam dat niet open kon op een kiertje na, een gedateerde kamer waar er enorm veel van zijn en overal erg benauwd. Aardige mensen en hartelijkheid alom, dat zeker! Maar ik hoef geen tweede keer.
Benkarnic18
jun 17, 2017
Super goed hotel hele mooie omgeving. Kamer ruim en modern ingericht met prima badkamer Een echte aanrader
Kraandrijver63
mei 07, 2017
Prima hotel, netjes schoon. Mooie omgeving voor uitstapjes! Rustig bosrijk.vriendelijk personeel en heerlijk uitgebreid ontbijt! Ook aan kinderen is gedacht. Gaan zeker terug ..
€ 237
mei 02, 2017
Voor de tweede keer naar dit hotel geweest. De kamers zijn schitterend gerenoveerd. Nog steeds veel rumour van kinderen en families maar toch een prettig verblijf gehad mede dankzij de goede zorgen van het vriendelijke personeel.
eagle55
apr 27, 2017
Heerlijk ontbijt, zeer uitgebreid. Vriendelijk personeel. Fijne bedden en stilte in de natuur.
R.berende
apr 20, 2017
Super goed hotel samen met mijn zoon geweest, lekker zwemmen, super kamer en ontzettend goed ontbijt
OvrLord
apr 17, 2017
Super leuk en een tof service! Vriendelijk personeel en een leuke kamer gekregen. Al met al weer een overnachting waard!
van egmond123
apr 11, 2017
het heerlijkste hotel dat ik ken,alles even geweldig,hier ontspan ik en laad ik weer op!!