Nederland Gelderland Garderen Bilderberg Hotel 't Speulderbos
€ 139
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,08 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen luxe en natuur nabij Apeldoorn

Bilderberg Hotel 't Speulderbos - Nederland - Garderen
Bilderberg Hotel `t Speulderbos ligt in een prachtige bosrijke omgeving op de rand van Nationale Park de Hoge Veluwe nabij Apeldoorn. Het luxe viersterrenhotel biedt alle faciliteiten voor een ontspannen verblijf en ligt op een ideale locatie voor het maken van leuke uitstapjes.

  • 2 x een overnachting
  • 2 x het Bilderberg Ontbijt
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik van sauna

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,08 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

R.berende
apr 20, 2017
Super goed hotel samen met mijn zoon geweest, lekker zwemmen, super kamer en ontzettend goed ontbijt
OvrLord
apr 17, 2017
Super leuk en een tof service! Vriendelijk personeel en een leuke kamer gekregen. Al met al weer een overnachting waard!
van egmond123
apr 11, 2017
het heerlijkste hotel dat ik ken,alles even geweldig,hier ontspan ik en laad ik weer op!!
Jersey3112
mrt 26, 2017
Bijzonder vriendelijke en gastvrije medewerkers. Heel mooie locatie en prachtige pas gerenoveerde kamers. Absoluut een van de toppers van Bilderberg!
€ 237
mei 30, 2016
Afgaande op het image van Bilderberg verwachtte ik een rustig en chique hotel in het bos. Bij aankomst bleek Hotel Speulderbos echter een snelweghotel te zijn maar dan zonder de snelweg. We hadden €15,- extra betaald voor een 'luxe kamer aan de boskant van het hotel'. De kamer was erg klein, met uitzicht op een hoge beukenhaag 1,5 meter van het raam af, waardoor er geen licht in de kamer kwam. De 'luxe' bestond uit mooi gekleurd tapijt en 'gratis' oploskoffie en badjassen op de kamer. Tot 23:00 's avonds en vanaf 7:00 's ochtends schreeuwende en rennende kinderen in het hele hotel en -voor een 4**** hotel tamelijk eenvoudig- ontbijt in een donkere, muffige hal met schreeuwende kinderen. Ik heb bij Ramada en Van der Valk zonder upgrades betere en luxere kamers gezien... De kamer was schoon en ontbijt redelijk, maar dit hotel voldeed op geen enkele manier aan de verwachting die de naam Bilderberg schept.
arvapo
mei 13, 2016
Prima hotel, goede bediening, rustig gelegen, prima ontbijt.
van egmond123
mei 06, 2016
zalig hotel heerlijk zwemdad, geode ligging, uitstekend ontbijt!
vlegaard
jan 21, 2014
Heerlijk verblijf gehad. Met gebruik van sauna en zwembad. Geweldig ontbijt met verschillende gezonde oerbroden en dito sappen Voor herhaling vatbaar. Jan en Gerda Vlegaard
NielsieC
nov 01, 2013
Bilderberg is altijd vertrouwd. Zeer vriendelijk personeel. Mooi gelegen in de bossen, met heerlijk terras. Omgeving om te fietsen en wandelen. Ontbijtrestaurant heel donker, ontbijt, in tegenstelling met andere 'bilderbergen' chaotisch. Maar goed, het was herfstvakantie en dan is Speulderbos vol met opa's oma's met kinderen en kleinkinderen dus druk. Koffiekannen die op waxinelichtjes staan te pruttelen kunnen ook echt niet meer. Jammer dat je nog steeds moet douchen in bad en er geen gratis wifi is. Bilderberg was altijd onze favoriet maar we kijken inmiddels ook naar de minder bekenden.
chjS60
jul 03, 2013
Had graag hier een beoordeling gegeven, doch doordat onze reservering (met onze toestemming) overgezet werd naar Bilderberg Résidence Groot Heideborgh, voor dit Bilderberg Hotel niet mogelijk. Wellicht een andere keer.Toch 5 sterren, maar dan voor Groot Heideborgh!