Nederland Gelderland Garderen Bilderberg Hotel 't Speulderbos
Bilderberg Hotel 't Speulderbos Bilderberg Hotel 't Speulderbos
€ 139
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,08 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen luxe en natuur nabij Apeldoorn

Bilderberg Hotel 't Speulderbos - Nederland - Garderen

Bilderberg Hotel `t Speulderbos ligt in een prachtige bosrijke omgeving op de rand van Nationale Park de Hoge Veluwe nabij Apeldoorn. Het luxe viersterrenhotel biedt alle faciliteiten voor een ontspannen verblijf en ligt op een ideale locatie voor het maken van leuke uitstapjes.

  • 2 x een overnachting
  • 2 x het Bilderberg Ontbijt
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik van sauna

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,08 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,6 (45 reviews)
Elbor
10 mei 2018
Fijn hotel, leuk voor kinderen. Mooie ligging.
zaandijk6
31 januari 2018
Wij werden zeer gastvrij ontvangen en hadden een mooie ruime kamer opmde begane grond. Ook het ontbijt was ruim voldoende. Het personeel is ook,zeer gastvrij.
jobvanvBpi
24 januari 2018
Weer super geweest! Mooi vernieuwd hotel!
gerrie1965
20 januari 2018
Bilderberghotel speulderbos echt een aanrader heel groot kamers heel modern ingericht personeel super aardig t is daat top een dikke 10
anouska56
14 januari 2018
Prettig verblijf gehad in een mooie ruime kamer met prima bedden. Goed ontbijt en vooral ook een mooie omgeving. Zeker de moeite waard. Aldaar ook gedineerd, mogen wel iets meer groenten worden geserveerd. Vriendelijk personeel.