Nederland Gelderland Garderen Bilderberg Hotel 't Speulderbos
€ 139
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,08 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen luxe en natuur nabij Apeldoorn

Bilderberg Hotel 't Speulderbos - Nederland - Garderen
Bilderberg Hotel `t Speulderbos ligt in een prachtige bosrijke omgeving op de rand van Nationale Park de Hoge Veluwe nabij Apeldoorn. Het luxe viersterrenhotel biedt alle faciliteiten voor een ontspannen verblijf en ligt op een ideale locatie voor het maken van leuke uitstapjes.

  • 2 x een overnachting
  • 2 x het Bilderberg Ontbijt
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik van sauna

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,08 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

andrejawie
okt 23, 2017
beetje achterstallig onderhoud. Wel zeer aangename kamer!!
Vanlankvelt
okt 09, 2017
hartelijke ontvangst, hele fijne ruime kamer en goede moderne badkamer. Heerlijk groot bed!
meijhot
okt 08, 2017
heel schoon, prima bed, super fijne douche. nadeel: gehorig
Hans Schurink
aug 27, 2017
Mooi hotel midden in de bossen. Vriendelijk personeel. Goed ontbijt.
johan.n
aug 26, 2017
Perfect geregeld. Kijk wel (als je een veiling hebt gewonnen) naar de kalender betreft boekings- datum
maiwald
aug 23, 2017
perfect hotel, lekker geslapen, goed ontbijt.
trumada
aug 20, 2017
Perfect hotel. Ontbijt was goed. Personeel was zeer vriendelijk.
Yolanda3171961
jul 01, 2017
Keurige kamer, vriendelijk personeel. Goed ontbijt. Wel veel drukte van kleine kinderen, liever gezien dat zij apart zaten van de hotelgasten die voor hun rust waren gekomen.
ms133
jun 30, 2017
Bilderberg klinkt beter dan hoe het was. Een groot ruim twee persoonsbed dat uiteen schuift en losse matrassen heeft, het raam dat niet open kon op een kiertje na, een gedateerde kamer waar er enorm veel van zijn en overal erg benauwd. Aardige mensen en hartelijkheid alom, dat zeker! Maar ik hoef geen tweede keer.
Benkarnic18
jun 17, 2017
Super goed hotel hele mooie omgeving. Kamer ruim en modern ingericht met prima badkamer Een echte aanrader