Nederland Gelderland Garderen Bilderberg Hotel 't Speulderbos
€ 139
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,08 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen luxe en natuur nabij Apeldoorn

Bilderberg Hotel 't Speulderbos - Nederland - Garderen
Bilderberg Hotel `t Speulderbos ligt in een prachtige bosrijke omgeving op de rand van Nationale Park de Hoge Veluwe nabij Apeldoorn. Het luxe viersterrenhotel biedt alle faciliteiten voor een ontspannen verblijf en ligt op een ideale locatie voor het maken van leuke uitstapjes.

  • 2 x een overnachting
  • 2 x het Bilderberg Ontbijt
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik van sauna

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,08 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Benkarnic18
jun 17, 2017
Super goed hotel hele mooie omgeving. Kamer ruim en modern ingericht met prima badkamer Een echte aanrader
Kraandrijver63
mei 07, 2017
Prima hotel, netjes schoon. Mooie omgeving voor uitstapjes! Rustig bosrijk.vriendelijk personeel en heerlijk uitgebreid ontbijt! Ook aan kinderen is gedacht. Gaan zeker terug ..
€ 237
mei 02, 2017
Voor de tweede keer naar dit hotel geweest. De kamers zijn schitterend gerenoveerd. Nog steeds veel rumour van kinderen en families maar toch een prettig verblijf gehad mede dankzij de goede zorgen van het vriendelijke personeel.
eagle55
apr 27, 2017
Heerlijk ontbijt, zeer uitgebreid. Vriendelijk personeel. Fijne bedden en stilte in de natuur.
R.berende
apr 20, 2017
Super goed hotel samen met mijn zoon geweest, lekker zwemmen, super kamer en ontzettend goed ontbijt
OvrLord
apr 17, 2017
Super leuk en een tof service! Vriendelijk personeel en een leuke kamer gekregen. Al met al weer een overnachting waard!
van egmond123
apr 11, 2017
het heerlijkste hotel dat ik ken,alles even geweldig,hier ontspan ik en laad ik weer op!!
Jersey3112
mrt 26, 2017
Bijzonder vriendelijke en gastvrije medewerkers. Heel mooie locatie en prachtige pas gerenoveerde kamers. Absoluut een van de toppers van Bilderberg!
€ 237
mei 30, 2016
Afgaande op het image van Bilderberg verwachtte ik een rustig en chique hotel in het bos. Bij aankomst bleek Hotel Speulderbos echter een snelweghotel te zijn maar dan zonder de snelweg. We hadden €15,- extra betaald voor een 'luxe kamer aan de boskant van het hotel'. De kamer was erg klein, met uitzicht op een hoge beukenhaag 1,5 meter van het raam af, waardoor er geen licht in de kamer kwam. De 'luxe' bestond uit mooi gekleurd tapijt en 'gratis' oploskoffie en badjassen op de kamer. Tot 23:00 's avonds en vanaf 7:00 's ochtends schreeuwende en rennende kinderen in het hele hotel en -voor een 4**** hotel tamelijk eenvoudig- ontbijt in een donkere, muffige hal met schreeuwende kinderen. Ik heb bij Ramada en Van der Valk zonder upgrades betere en luxere kamers gezien... De kamer was schoon en ontbijt redelijk, maar dit hotel voldeed op geen enkele manier aan de verwachting die de naam Bilderberg schept.
arvapo
mei 13, 2016
Prima hotel, goede bediening, rustig gelegen, prima ontbijt.