Nederland Noord-Brabant Tilburg Van der Valk Hotel Tilburg
Van der Valk Hotel Tilburg Van der Valk Hotel Tilburg
Waarde €   90,00
€ 55

Overnachten in een nieuw van der Valk hotel

Van der Valk Hotel Tilburg - Nederland

Zin in een weekend ontspannen? In hotel  Van der Valk Hotel Tilburg kan je je hoofd helemaal leeg maken en even weg zijn van de dagelijkse stress.
In Tilburg is het nieuwste Valk Exclusief hotel geopend met 150 hotelkamers, 10 zalen, restaurant en bar. Kom heerlijk relaxen in het verwarmde zwembad of geniet van een heerlijke beauty behandeling of massage in de beauty & wellness salon. Bij het restaurant kun je eerlijk, gezond en vooral lekker eten. Er zijn verschillende mogelijkheden om in een ontspannen sfeer te dineren, lunchen, brunchen of kennis te maken met een live cooking arrangement!

Het gebied wordt omgeven door heel veel groen om te recreëren en te ontspannen. Huur je fietsen of E-bikes bij van der Valk en geniet van verschillende prachtige tochten door Brabant. Denk hierbij aan omliggende natuurgebieden zoals de Loonse en Drunense Duinen, de Oisterwijkse bossen en Moerenburg.

  • 1 x overnachting in een standaard kamer
  • Gratis gebruik van Wellness en fitnessruimte
Gemiddelde score 9,0 (60 reviews)
jsamigo
20 september 2020
Heerlijk hotel, zeer schone kamers en vooral heerlijke bedden. 1 van onze favorieten van der valk hotel. Niets op aan te merken.
Charlie Chaplin
12 september 2020
Top
hcevos
08 september 2020
nog niet perfect
lin290
30 augustus 2020
Heel mooi en grote nette kamers. Fantastisch en heel uitgebreid ontbijt. Mooi en net onderhouden zwembad.
gsggodWCqr
25 augustus 2020