Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Waarde €   160,00
€ 55

3 dagen genieten in het hart van de Veluwe

Hotel de Hoeve van Nunspeet - Nederland - Nunspeet

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer
Gemiddelde score 7,8 (277 reviews)
Jongmans1948
28 november 2020
Een fijn hotel.Goed bereikbaar met openbaar vervoer. Personeel heel hartelijk.Kamer was aan de kleine kant met n schuin dak,,laag plafond.Geen gebruik gemaakt van ontbijt en diner.Alleen n overnachting.
ahjmwiYb3U
24 november 2020
Volledig volgens de coronaregels aangepast. Vriendelijk personeel en verzorgd ontbijt.
DaniloZelf
21 november 2020
Opvallend hoe welkom je hier als gast tegemoet getreden wordt. Heel vriendelijk en de dames lijkt niets teveel om je behulpzaam te zijn. Het is natuurlijk roeien met de mogelijkheden in deze Corona tijden, maar ze weten alle zorgen en afwijkingen van het normale weg te nemen. Daarvoor alleen al alle hulde. Het hotel is mede daardoor heel erg prettig om te verblijven.
norgert1
20 november 2020
Hotel is prima 'Coronaveilig', zelfs de kamers worden op essentiële onderdelen gedesinfecteerd. Kamers zijn keurig verzorgd, schoon en goed. Bedden iets te hard en winterdekbedden te warm. (synthetisch?) Kwaliteit/prijsverhouding meer dan voldoende. Restaurant draait op volle toeren, maar is perfect. Vlotte, vriendelinge bediening en eten is, ondanks de drukte, perfect!
63noortje
20 november 2020
geweldig hotel personeel was heel vriendelijk. Zelfs eerst boeking gedaan en later om kunnen boeken top, Goede keuken lekker gegeten ondanks covid regels liep alles gesmeerd In deze prachtige omgeving waar we heerlijk hebben gemountainbiket