Nederland Gelderland Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
Van der Valk de Molenhoek Van der Valk de Molenhoek
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Een heerlijk middagje shoppen in Nijmegen combineren met een mooie wandeling op de Mookerheide? Overnacht dan in Van der Valk Hotel Molenhoek. Dit viersterrenhotel ligt in een natuurrijke omgeving op steenworp afstand van de oudste stad van Nederland. De ideale locatie voor een heerlijk nachtje weg in een prachtig stukje Nederland.

  • Fiets- en wandelroutes
  • Gratis internet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (69 reviews)
annickpauwels1
17 juni 2019
Hotelkamer was ruim, maar niet genoeg geisoleerd tegen het lawaai van de straat ! Is natuurmijk een iets ouder hotel tegen over da andere dat we al bezocht hebben ! Restaurent was wel heel goed ! Eten was heel goed !
BastBase
04 juni 2019
Kamer klein en warm. Geen airco
lagemaatvande
20 mei 2019
Zoals elk Van der Valk hotel supergoed!
maro
08 mei 2019
Goede kamers, heel lekker ontbijt, ligging goed, alleen spijtig dat het weer minder goed was.
Annelies
01 mei 2019
De hotelkamers liggen in een gebouw aan de overzijde van het restaurantdeel aan de drukke Rijksweg in Molenhoek. De kamers aan de voorzijde hebben - evenals die aan de achterzijde - een balkon of terras, maar door de drukke weg is het bijna niet mogelijk om de deur open te zetten of er lekker te zitten. Dat geldt ook 's nachts, oordoppen zijn geen overbodige luxe. De kamers aan de achterzijde zijn duidelijk rustiger gelegen. Daar is ook een parkeerterrein en twee gebouwen om je fietsen te plaatsen. De deur gaat open met een toegangskaart die ook dient om het hotelkamergebouw binnen te komen, evenals je kamer. De kamer is ruim, evenals de badkamer. Wel douchen in het bad. De bedden zijn goed, al vond ik het matras wat aan de zachte kant. Koffie- en theefaciliteiten op de kamer. Het ontbijtbuffet wordt in het restaurantgebouw aan de overzijde aangeboden en is gevarieerd en prima. De dames van de receptie zijn vriendelijk en behulpzaam. De omgeving heeft vele fiets- en wandelmogelijkheden. Naast het hotelrestaurant zijn er diverse restaurants in de directe omgeving waaronder in Malden op ruim 2 km.