Nederland Utrecht Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
Van der Valk Hotel Breukelen Van der Valk Hotel Breukelen
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • 1 x overnachting in een comfort kamer met airconditioning
  • Gratis gebruik van fitness

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (296 reviews)
Mariska Scheuierman
19 augustus 2019
In andere hotels van Van der Valk verbleven. Maar voor het eerst hier mogen vertoeven. Prachtig hotel. Dat voorop gesteld. Maar er zijn verbeterpunten. Waaronder de hygiëne. Wij hadden een deluxe kamer geboekt. Maar was niet proper. Dit gemeld. Ze zijn het meteen schoon komen maken dat wel. Ik zal niet vermelden wat ... Later op de dag vond ik nog meer puntjes die op De I mogen worden gezet. Qua hygiëne. Ik vind hygiëne nml een heel belangrijk iets in een hotel. Ik zal zelf nog persoonlijk een brief schrijven naar t Van Der Valk Hotel.
Thea van Geel
19 augustus 2019
Mooi hotel super goed ontbijt wij waren met z'n 2tjes Wij hadden voor het avondeten nog 2 mensen uitgenodigd waarvan 1 jarige daar zouden ze iets voor doen dit is niet gebeurd jammer😕 De sauna vonden wij iets te hoge opstap Maar super hotel verder👍
joycejoin
17 augustus 2019
Mooi hotel en nette kamer. Ik heb upgrade kamer gedaan maar helaas hebben ze mijn verzoek 2 bedden niet verwerkt. Toch raar om met een vriendin lepeltje lepeltje te moeten liggen. Ook 30 euro betaald voor ontbijt 2 personen. Helaas moest ik einde van de avond weg ivm familie omstandigheden. Ik weet dus niet hoe het ontbijt was en ja 30 euro kwijt :) Maar goed daar kunnen zij niets aan doen. Alles bij elkaar een mooi net hotel.
h.schonewille
17 augustus 2019
Super mooi hotel
nijgh74
16 augustus 2019
Voor de tweede keer hier geweest , Was weer heerlijk, schoon en vriendelijk personeel. De verbouwing is netjes geworden maar nog niet helemaal klaar , ontbijt was top en leuk van op zet , zeer behulpzamen live cooking kok , vriendelijkheid sprong er uit.