Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 29
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (2295 reviews)
tante jeanne
19 juni 2019
6
de gasten zijn uitsluitend bejaarden. Het hotel ligt in een prachtige omgeving. De kamers zijn ruim, eenvoudig ingericht, ontbijt kan er mee door. Het avondbuffet a € 27.50 houdt niet over. Kleurloos of beter: smaakneutraal. De bediening doet haar werk naar behoren. Al met al : geniet er van de prachtige omgeving , het hotel biedt je daarbij een eenvoudig onderdak en verzorging voor een overeenkomstige prijs.
a3adriB2AP
19 juni 2019
8
Mooie grote kamers, terrein ziet er goed onderhouden uit. Ruime parkeergelegenheid. Wifi is minder. Ontbijt goed. Diner konden niet terecht, geheel vol. Moet al vroeg gereserveerd worden. Bediening te weinig personeel, blijven wel vriendelijk ondanks harde werken.
adclaa1
18 juni 2019
8
Alles naar wens ,jammer dat je geen eitje meer kunt bakken op het oude fornuis.
arie.terhorst
18 juni 2019
7
Prijs kwaliteit verhouding is prima, alleen zou er meer bedienend personeel moeten komen, er lopen 3 man die hard werken maar is veel te kort.
pmheunfZLb
18 juni 2019
10
Fijn hotel, goede verzorging, prima ontbijt, in prachtige omgeving.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten