Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 29
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (2097 reviews)
Zoefie
22 februari 2019
9
Prachtig hotel, van oorsprong ziekenhuis in een mooie en rustige omgeving. Mooie kamers, beetje gehorig, zeer vriendelijk personeel en lekker eten. Ontbijtbuffet is prima voor elkaar, het kan voorkomen dat je even op een tafeltje moet wachten maar dat is dan ook zeer de moeite waard
jnieuwpoort
22 februari 2019
9
Goed verblijf alles goed geregeld
heid
21 februari 2019
8
Heel goed
jdegoede
21 februari 2019
8
Dit was niet de eerste keer dat we op Ehzerwold logeerden. Weer maar één nachtje. Toch mooie tijd gehad. Kamers zijn ruim en comfortabel, bediening plezierig en vriendelijk en het eten voortreffelijk. Toch wel één bedenking: we zaten weer in een kamer waar de wifi niet toereikend was. Op mijn laptop ging het redelijk, maar mijn telefoon kon geen verbinding krijgen en dat gebeurt me niet vaak. Er is nog geen keer geweest dat ik niet problemen met internet had. Maar ja, het kan nog steeds de pret niet drukken.
Trudy92
21 februari 2019
9
Het was super leuk, mooie schone kamer, schone douche, goed ontbijt, veel keuze, voor herhaling vatbaar.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten