Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 29
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,75 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,2 (2350 reviews)
Roelofje67
22 juli 2019
9
We waren voor de 2de keer in dit hotel,mooie ruime kamers lekkere bedden,schoon,heerlijk uitgebreid ontbijt en vriendelijk personeel,verder kun je mooie fietstochten maken ,wandelen en een kanotochtje maken over de Berkel!
marjavKCka
21 juli 2019
8
Heerlijk geslapen in een mooie hotelkamer in een super mooie omgeving. Het ontbijt is super er is veel keus, bij mooi weer kan je gezellig buiten ontbijten. Wij komen zeker nog is terug 😊
manusdmous
21 juli 2019
8
Vriendelijke ontvangst. Schone kamer . Vriendelijke bediening en heerlijk ontbijt en prima buffet. Voor herhaling vatbaar.
Carla Peijnenburg
20 juli 2019
9
heerlijk hotel, aanrader om even te relaxen ,vriendelijk personeel eenvoudige maar schone kamers. gelegen in een prachtige natuur, gezellig tuinterras, uitstekend ontbijt, gaan zeker nog eens terug.
kminekevandam
20 juli 2019
7
Hotel Ehzerwold ligt in een fantastisch mooie omgeving. Leuke fietsroutes. Het hotel en bijgebouwen kunnen wel een opknapbeurt gebruiken. Wij verbleven in het bijgebouw, en na een geweldige dag fietsen, stond de donkere, sombere hotelkamer in schril contrast tot de omgeving. Dit is jammer, lichte en vrolijke kleuren zouden echt een pluspunt zijn.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2019 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten